eTwinning projekts „Pasaku pasaulē” („В мире сказок” )

Mūsdienu zinātnes un tehnoloģijas progresa pasaulē vairāk laika jāvelta daiļliteratūras lasīšanai.

Interese par lasīšanu ir jāattīsta, izmantojot didaktiskās un lomu spēles, viktorīnas, radošu pieeju, un, protams, tas jau nav iespējams bez  modernajiem informācijas tehnoloģiju rīkiem.  Tas arī bija  eTwinning projekta „Pasaku pasaulē” („В мире сказок” ) galvenais uzdevums. Mūsu skolu projektā pārstāvēja  10.e skolēni kopā ar krievu valodas skolotāju Ludmilu Sumļaņinovu.  Kopā projekta aktivitātē  piedalījās 10 skolas no 6 valstīm : 1 skola no Bulgārijas, 3 skolas no Gruzijas, Saldus vidusskola no Latvijas, 2 skolas no Lietuvas, 1 skola no Ukrainas un 1 skola no Polijas. Projekta ietvaros bija jāiepazīstina ar skolu,  jāsagatavo prezentācijas par savas tautas pasakām, par savām mīļākajām bērnības  pasakām, kā arī jāuzzīmē pasaku varoņi. Daļu projekta uzdevumu bija jāpilda pandēmijas laikā, tāpēc tas nedaudz sarežģīja projekta īstenošanu. Projekta ietvaros veidojām vienu kopīgu pasaku grāmatu papīra formā. Katrai valsti bija sava neliela  daļa. Skolēniem pašiem bija jāuzraksta pasakas, un mūsu skolēniem tas izdevās lieliski!  Liels paldies 10.e klases skolniecēm  Aleksai Vilnei, Laurai Ķirsei, Samantai  Šerpai, Aleksai Sabeckai, Alisei Rorbahai, kuras aktīvi darbojās arī brīvajā laikā, lai paveiktu projekta uzdevumus! Neliels ieskats mūsu rezultātā.