eTwinning projekts “Tā mēs dzīvojam karantīnā”

Saldus vidusskolas skolēni ne tikai centīgi mācījās attālinātāja vidē, bet arī aktīvi un radoši darbojas eTwinning  projektos.Daļa 9.- 11.klašu skolēnu  kopā ar krievu valodas skolotāju Ludmilu Sumļaņinovu  aktīvi piedalījas e-Twinning projektā “Tā dzīvojam karantīnā!” (“ Вот так живём на карантине!). Projekta mērķis bija uzzināt, kā mācās un pavada laiku skolēni no citam valstīm, kā arī atbalstīt vienam otru šai citādajā mācību laikā.

Projektā piedalās 5 skolas no 4 valstīm: Pandelio ģimnāzija no Lietuvas, Saldus vidusskola un Dundagas vidusskola no Latvijas, 1. pamatskola no Polijas pilsētas  Skoczowie un 71. vidusskola no pilsētas Baku Azerbaidžānā. Projekta valoda ir krievu valoda.

Projektā bija jāveic dažādi uzdevumi, kuri ir  gan mācību priekšmeta programmā, gan  uzdevumi, kurus bija jāveic papildus, ārpus noteiktajam programmā.

Projekta ietvaros   9.b klases skolnieces Betija Kislina un Agate Usa stāstīja par sevi un saviem draugiem.

10.d klases skolēni  izveidoja logo un piedalījās konkursā no mūsu skolas, veidojot  plakātus par mācībām karantīnā, foto kolāžu par savu pilsētu, tā uzzinot vairāk vienam par otru. Aktīvākās skolnieces bija Annija Žunda un Arabella Briška. Paldies arī Gabrielai Zandbergai par foto kolāžu ‘Manas mīļākās vietas Saldū” un Artim Hermansonam par skaisto dziesmu krievu valodā.

11.klase skolēni stāstīja  par savu dienas režīmu pandēmijas laikā un ikdienā, kā arī iepazīstināja ar sava mīļākā ēdiena recepti, ēšanas paradumu atšķirībām  ikdienā un karantīna laikā.  Aktīvākais skolēns no 11.b klases bija Edvards Kinčs.

Paldies arī Reičelai  Rumbai par foto kolāžu “Manas mīļākās vietas Saldū”.

Pateicību kā visaktīvākā projekta dalībniece ieguva 11.a klases skolniece Žanete Lagzdiņa. Apsveicam!