Programmas

Skola īsteno sekojošas licencētas izglītības programmas:

• Pirmsskolas izglītības programma (01011111) 5 gadīgo, 6 gadīgo bērnu apmācības grupās
    • Paredzēta 5 un 6 gadīgiem audzēkņiem.  Grupā ir līdz 14 bērniem. Nodarbības notiek līdz plkst.14.30.
  • Izglītības programmas 1.-9.klasē:
    • Pamatizglītības humanitārā un sociālā virziena programma (21012111)
      • Padziļinājums angļu valodas apguvē, ir dalījums mazās grupās svešvalodās, krievu valoda no -5. klases, vācu valoda- no 8.klases. Ir iespēja apgūt franču valodu un teātra mākslu.
    • Pamatizglītības profesionāli orientētā virziena programma (2101411)
      • Vairāk stundu ir sportā, ir jāapmeklē kāds no skolas sporta pulciņiem.
    • Pamatizglītības matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena programmas (21013111)
      • Skolēniem tiek piedāvātas vairāk stundu matemātikā, bioloģijā. Datorika jau no 1.klases. Vides izglītība. Eksperimenti un pētījumi dabā.

• Vidusskolas izglītības programmas- visās izglītības programmās ir vairāk stundu centralizēto eksāmenu priekšmetos- latviešu valodā, angļu valodā, matemātikā, visās apgūst fiziku, ķīmiju, bioloģiju. Sadarbība ar Jauno zinātnieku skolām Latvijas universitātē.
    • Matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena izglītības programma (31013011)
      • 1.variants- padziļinājums fizikā, matemātikā. Apgūst programmēšanas pamatus, tehnisko grafiku, ekonomiku, ģeogrāfiju.
      • 2.variants- padziļinājums bioloģijā, matemātikā. Vairāk ģeogrāfijas stundu. Ir arī tehniskā grafika, ekonomika, veselības mācība.
    • Vispārējā izglītības programma (31011011)
      • 1.variants- Ekonomikas un ģeogrāfijas padziļinājums. Apgūst arī mūziku, psiholoģiju, kulturoloģiju, politiku un tiesības, tehnisko grafiku.
      • 2.variants.- PĒC SKOLĒNU PIEPRASĪJUMA. Jauns mācību priekšmets- teātra māksla, papildus apgūst psiholoģiju, kulturoloģiju, politiku un tiesības. Vairāk mūzikas stundu.
  • Pamatizglītības speciālās izglītības programmas (jauni skolēni netiek uzņemti): speciālā pamatizglītības programma izglītojamajiem ar mācīšanās traucējumiem (21015611) un speciālā pamatizglītības izglītības programma izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem (2101811)

Pastāsti par šo arī citiem!

Jaunumu arhīvs

DOKUMENTU PIEŅEMŠANA