Sasniegumi – iepriekšējie gadi

2018. / 2019. m.g. olimpiāžu uzvarētāji
VārdsUzvārdsPriekšmetsPedagoga vārds, uzvārdsKlaseVieta
Dāvis Gavarsangļu valodaIveta ķirse12.1.vieta
Krista KristiānaGrietēnaangļu valodaIveta Ķirse12.2.vieta
EdvardsMikālsangļu valodaIveta Ķirse12,3.vieta
MaksisOzolsangļu valodaUldis Ozols11.1.vieta
AnnijaValtasaangļu valodaUldis Ozols11.3.vieta
GustavsGidrēvičsmājturībaGita Karlsone6.Atzinība
DamārsDruvaskalnsmājturībaGita Karlsone6.Atzinība
Gabriela AnastasijaZandbergaangļu valodaUldis Ozols10.3.vieta
AleksaVilnekrievu valodaLudmila Sumļaņinova10.2.vieta
AnritaRomanauskabioloģijaBaiba Kalve-Vištarte9.Atzinība
PaulaSiliņabioloģijaAntra Bērziņa9.3.vieta
Harijs DonātsZomerfeldsbioloģijaAntra Bērziņa9.Atzinība
SanijaKripševicabioloģijaAntra Bērziņa10.Atzinība
Līna KristiānaMelnbārdebioloģijaAntra Bērziņa10.2.vieta
NikolaSvilānebioloģijaAntra Bērziņa10.3.vieta
ŽaneteLagzdiņabioloģijaAntra Bērziņa11.Atzinība
Aivita RomanauskabioloģijaAntra Bērziņa11.2.vieta
Annija ValtasabioloģijaAntra Bērziņa11.1.vieta
DāvisGavarsbioloģijaAntra Bērziņa12.1.vieta
EdvardsMikālsbioloģijaAntra Bērziņa12.2.vieta
NikolaSalniņabioloģijaAntra Bērziņa12.3.vieta
RolandsAdijānsangļu valodaSandra Rūse9.1.vieta
DanielsBulsangļu valodaIveta Ķirse8.Atzinība
Gabriela AnastasijaZandbergakrievu valodaLudmila Sumļaņinova10.3.vieta
2017. / 2018. m.g. olimpiāžu uzvarētāji
VārdsUzvārdsPriekšmetsPedagoga vārds, uzvārdsKlaseVieta
AnnaDanenbergaAngļu valodaUldis Ozols12. klase3.
KristiānaGrietēnaAngļu valodaIveta Ķirse10. klase3.
EdvardsMikālsAngļu valodaIveta Ķirse10. klase2.
RobertsSiliņšAngļu valodaUldis Ozols12. klase4. Atzinība
RobertsŠmitsAngļu valodaUldis Ozols12. klase2.
DāvisGavarsAngļu valodaIveta Ķirse10. klase1.
VanesaDidzeAngļu valodaIveta Ķirse11. klase2.
IevaGajevskaBioloģijaLaila Smildziņa9. klase4. Atzinība
DāvisGavarsBioloģijaAntra Bērziņa10. klase3.
AkselsJaunzemisBioloģijaLaila Smildziņa9. klase1.
ValtsJaunzemisBioloģijaLaila Smildziņa9. klase4. Atzinība
LīvaMankusBioloģijaAntra Bērziņa12. klase4. Atzinība
EdvardsMikālsBioloģijaAntra Bērziņa10. klase1.
NikolaSalniņaBioloģijaAntra Bērziņa10. klase5. Atzinība
PaulaSimsoneBioloģijaAntra Bērziņa12. klase2.
ElīnaŠtenceleBioloģijaAntra Bērziņa11. klase3.
AnnijaValtasaBioloģijaBaiba Kalve- Vištarte9. klase2.
NikitaČernišovsBioloģijaAntra Bērziņa11. klase4. Atzinība
DāvidsLīcis-LīcītisEkonomikaJānis Mūrmanis12.klase2.vieta
EmīlsDidzisFizikaLudmila Kokina10.klase3.vieta
Elīna ŠtenceleFizikaLudmila Kokina11.klase2.vieta
EdvardsMikālsFizikaLudmila Kokina10.klase1.vieta
NikitaČernišovsFizikaLudmila Kokina11.klase1.vieta
AndželaSālavaFizikaLudmila Kokina12.klase3.vieta
NikitaČernišovsKrievu valodaLudmila Sumļaņinova11.klaseAtzinība
DanielsZandbergsKrievu valodaLudmila Sumļaņinova11.klase2.vieta
AurēlijaSemionovaKrievu valodaNataļja Ašihmina12.klase3.vieta
PaulaSvilāneLatviešu valodaAndra Balamovska4.klaseAtzinība
ElīnaHūneLatviešu valodaIlva Bondareva1.klase1.vieta
IevaGajevskaLatviešu valodaGinta Sīle9.klase3.
MarselīnaKončusLatviešu valodaDina Brunava3.klase2.vieta
EleonoraZandereLatviešu valodaDženeta Butāne8.klase2.
MadaraKrūmiņaLatviešu valodaInga Salnāja1.klase3.vieta
ElzaJojaLatviešu valodaLana Salmiņa4.klase1.vieta
Anna LīvaBārtuleMājsaimniecībaGinta Jansone9.klase2.vieta
HelēnaDubultaMājsaimniecībaGinta Jansone11.klase1.vieta
RēzijaKronbergaMājsaimniecībaGinta Jansone11.klase3.vieta
ValtsJaunzemisMājturība un tehnoloģijasGita Karlsone9.klase1.vieta
KatrīnaĶetlereMājturība un tehnoloģijasGinta Jansone8.klase2.vieta
DiānaTīģereMatemātikaEgita Zariņa12.klase3.vieta
Krista TerēzeBlaumaneMatemātikaInese Dravniece6.klase3.vieta
ElīnaŠtenceleMatemātikaLudmila Kokina11.klase2.vieta
KatrīnaĶetlereMatemātikaIneta Nārķe8.klase2.vieta
AnnaDanenbergaMatemātikaEgita Zariņa12.klaseAtzinība
EmīlsDidzisMatemātikaElga Ozola10.klase1.vieta
EmīlijaDidzeMatemātikaIneta Nārķe5.klaseAtzinība
Sofija AnnaGorovajaMatemātikaSvetlana Rudzīte5.klase2.vieta
EduardsSiliņšMatemātikaIneta Nārķe5.klase3.vieta
BetijaRorbahaMatemātikaInese Dravniece6.klaseAtzinība
DāvisGavarsMatemātikaElga Ozola10.klaseAtzinība
RobertsŠmitsVācu valodaVija Zusmane12. klase3.
AkselsJaunzemisVēstureAija Tasone9.klase4. Atzinība
BrunoBlīgznaVēstureZane Dadzīte9.klase4.Atzinība
AnnaDanenbergaVēstureIrēna Roģe12.klase3.
ElīnaŠtenceleĶīmijaVita Banzena11.klase2.vieta
DāvisGavarsĶīmijaBaiba Kalve-Vištarte10.klase2.vieta
EmīlsDidzisInformātika10.klase1.vieta
NikitaČernišovsInformātikaGints Valdmanis11.klase3.vieta
ValtsJaunzemisĢeogrāfijaInita Valtere9.klase3.vieta
AkselsJaunzemisĢeogrāfijaInita Valtere9.klaseAtzinība
KateZāģereMatemātikaAndra Balamovska4.klase2.vieta
KetijaZalkovskaMatemātikaLana Salmiņa4.klase2.vieta
LuīzeLadusāneMatemātikaDina Brunava3.klaseAtzinība
MarselīnaKončusMatemātikaDina Brunava3.klase2.vieta
AmēlijaPunkstiņaMatemātikaRūta Puļķe2.klase2.vieta
DiānaMāliņaMatemātikaInese Krivko2.klase1.vieta
GintsKrīgersMatemātikaInese Krivko2.klase3.vieta
EdvardsMikālsĢeogrāfijaInita Valtere10.klase1.vieta
EdijsBatarsĢeogrāfijaInita Valtere11.klase2.vieta
RobertsSiliņšĢeogrāfijaInita Valtere12.klase1.vieta
EmīlijaDidzeLatviešu valodaGinta Sīle5.klase1.vieta
PaulaSiliņaĢeogrāfijaInita Valtere7.klase3.vieta
Harijs DonātsZomerfeldsĢeogrāfijaInita Valtere7.klaseAtzinība
EdvardsMikālsVizuālā mākslaGinta Jansone10.klaseAtzinība
/Kurzemes reģ./
MadaraKrūmiņaKombinētā olimpiādeInga Salnāja1.klase3.vieta
ElīnaHūnekomb.olimp.Ilva Bondareva1.klase3.vieta
Jēkabs Zeiliņškomb.olimp.Inese Krivko2.klase3.vieta
MarselīnaKončuskomb.olimp.Dina Brunava3.klaseAtzinība
JūlijaBaharevaangļu valodaSandra Rūse5.klase3.vieta
ReinisStrautmanisangļu valodaSandra Rūse5.klase1.vieta
GabrielaZandbergakrievu valodaŅina Dolotina8.klase1.vieta
IevaGajevskakrievu valodaŅina Dolotina9.klase1.vieta
AndželaSālavaVēstureIrēna Roģe12.klase4. Atzinība