Ziemassvētku noskaņa arī projektā!

twinnin

2021.g. 8.decembrī 12.d klases skolēni: Annija Žunda, Agnese Štencele, Artis Hermansons, Linda Jirgensone, Elīna Liekmane, Līna Kristiāna Melbārde, Anete Plāce, Karmena Zonberga  kopā ar krievu valodas skolotāju Ludmilu Sumļaņinovu piedalījās netradicionālā krievu valodas stundā starptautiskā eTtwining projektā „Люблю повеселиться, особенно поесть”  ietvaros.

Izmantojot Zoom platformas starpniecību, tikāmies  ar skolēniem no Armēnijas, Lietuvas un Polijas. Jaunieši atrādīja iepriekš sagatavotos mājasdarbus. Pēc iepazīšanās un savu emociju atklāšanas, katra valsts prezentēja tradicionālā ēdiena recepti un tā gatavošanas pamācību, kā arī uzstājās ar vienu Ziemassvētku dziesmu sava dzimtajā  vai krievu valodā.

Saldus vidusskolas pārstāvji ģitāras pavadījumā sagatavoja  dziesmu “Eglīte” un stāstīja, kā no pašu gatavotas mīklas izcept piparkūkas. Iegūtā pieredze deva ne tikai zināšanas par ēdieniem, bet arī iespēju salīdzināt runas prasmi un ikdienišķo saziņu krievu valodā. Bija interesanti klausīties dziesmas poļu, lietuviešu un armēņu valodas.

12.d klases skolēni vēlētos atkārtoti piedalīties šāda veida aktivitātēs un gūt iespaidus, vienlaikus uzlabojot krievu valodas zināšanas.

Annija Žunda un Agnese Štencele no 12.d klases