Медиа вокруг нас

twinnin

Desmit skolēni no 10. a un 10.b klases (Rebeka Gluškova, Paula Siliņa, Ieva Bieze, Rolands Adijāns, Līna Kārkliņa, Melānija Metla, Diāna Krūmiņa, Harijs Donāts Zomerfelds, Diāna Baburina, Diāna Tiļļa) kopā ar krievu valodas skolotāju Ludmilu Sumļaņinovu turpina aktīvi darboties eTwinning projektā  “Медиа вокруг нас / Media around us” , veidojot plakātus, ieteikumus uzvedībai interneta vidē un sociālajos tīklos, ziņas ar patieso un nepatieso informāciju.

20.maijā  skolēni tikās ar projekta partneriem no 10 skolām un 7 dalībvalstīm. Kopā bijām 88 dalībnieki.

Tikšanās laikā skolēni pastāstīja par sevi, iepazīstināja ar savas valsts simboliku, tradicionālajiem ēdieniem, svētkiem, tradīcijām. Tikšanās laikā bija iespēja pārbaudīt savu uzmanību un zināšanas par dzirdēto.

Ļoti lepojamies, ka no visiem dalībniekiem tieši mūsu skolas skolēni ieguva labus rezultātus: Harijs Donāts Zomerfelds – 1.vietu un Rebeka Gluškova 3.vietu.

Apsveicam!

Darbs projektā turpinās!