Sasniegumi

 

2017. / 2018. m.g. olimpiāžu uzvarētāji
VārdsUzvārdsPriekšmetsPedagoga vārds, uzvārdsKlaseVieta
AnnaDanenbergaAngļu valodaUldis Ozols12. klase3.
KristiānaGrietēnaAngļu valodaIveta Ķirse10. klase3.
EdvardsMikālsAngļu valodaIveta Ķirse10. klase2.
RobertsSiliņšAngļu valodaUldis Ozols12. klase4. Atzinība
RobertsŠmitsAngļu valodaUldis Ozols12. klase2.
DāvisGavarsAngļu valodaIveta Ķirse10. klase1.
VanesaDidzeAngļu valodaIveta Ķirse11. klase2.
IevaGajevskaBioloģijaLaila Smildziņa9. klase4. Atzinība
DāvisGavarsBioloģijaAntra Bērziņa10. klase3.
AkselsJaunzemisBioloģijaLaila Smildziņa9. klase1.
ValtsJaunzemisBioloģijaLaila Smildziņa9. klase4. Atzinība
LīvaMankusBioloģijaAntra Bērziņa12. klase4. Atzinība
EdvardsMikālsBioloģijaAntra Bērziņa10. klase1.
NikolaSalniņaBioloģijaAntra Bērziņa10. klase5. Atzinība
PaulaSimsoneBioloģijaAntra Bērziņa12. klase2.
ElīnaŠtenceleBioloģijaAntra Bērziņa11. klase3.
AnnijaValtasaBioloģijaBaiba Kalve- Vištarte9. klase2.
NikitaČernišovsBioloģijaAntra Bērziņa11. klase4. Atzinība
DāvidsLīcis-LīcītisEkonomikaJānis Mūrmanis12.klase2.vieta
EmīlsDidzisFizikaLudmila Kokina10.klase3.vieta
Elīna ŠtenceleFizikaLudmila Kokina11.klase2.vieta
EdvardsMikālsFizikaLudmila Kokina10.klase1.vieta
NikitaČernišovsFizikaLudmila Kokina11.klase1.vieta
AndželaSālavaFizikaLudmila Kokina12.klase3.vieta
NikitaČernišovsKrievu valodaLudmila Sumļaņinova11.klaseAtzinība
DanielsZandbergsKrievu valodaLudmila Sumļaņinova11.klase2.vieta
AurēlijaSemionovaKrievu valodaNataļja Ašihmina12.klase3.vieta
PaulaSvilāneLatviešu valodaAndra Balamovska4.klaseAtzinība
ElīnaHūneLatviešu valodaIlva Bondareva1.klase1.vieta
IevaGajevskaLatviešu valodaGinta Sīle9.klase3.
MarselīnaKončusLatviešu valodaDina Brunava3.klase2.vieta
EleonoraZandereLatviešu valodaDženeta Butāne8.klase2.
MadaraKrūmiņaLatviešu valodaInga Salnāja1.klase3.vieta
ElzaJojaLatviešu valodaLana Salmiņa4.klase1.vieta
Anna LīvaBārtuleMājsaimniecībaGinta Jansone9.klase2.vieta
HelēnaDubultaMājsaimniecībaGinta Jansone11.klase1.vieta
RēzijaKronbergaMājsaimniecībaGinta Jansone11.klase3.vieta
ValtsJaunzemisMājturība un tehnoloģijasGita Karlsone9.klase1.vieta
KatrīnaĶetlereMājturība un tehnoloģijasGinta Jansone8.klase2.vieta
DiānaTīģereMatemātikaEgita Zariņa12.klase3.vieta
Krista TerēzeBlaumaneMatemātikaInese Dravniece6.klase3.vieta
ElīnaŠtenceleMatemātikaLudmila Kokina11.klase2.vieta
KatrīnaĶetlereMatemātikaIneta Nārķe8.klase2.vieta
AnnaDanenbergaMatemātikaEgita Zariņa12.klaseAtzinība
EmīlsDidzisMatemātikaElga Ozola10.klase1.vieta
EmīlijaDidzeMatemātikaIneta Nārķe5.klaseAtzinība
Sofija AnnaGorovajaMatemātikaSvetlana Rudzīte5.klase2.vieta
EduardsSiliņšMatemātikaIneta Nārķe5.klase3.vieta
BetijaRorbahaMatemātikaInese Dravniece6.klaseAtzinība
DāvisGavarsMatemātikaElga Ozola10.klaseAtzinība
RobertsŠmitsVācu valodaVija Zusmane12. klase3.
AkselsJaunzemisVēstureAija Tasone9.klase4. Atzinība
BrunoBlīgznaVēstureZane Dadzīte9.klase4.Atzinība
AnnaDanenbergaVēstureIrēna Roģe12.klase3.
ElīnaŠtenceleĶīmijaVita Banzena11.klase2.vieta
DāvisGavarsĶīmijaBaiba Kalve-Vištarte10.klase2.vieta
EmīlsDidzisInformātika10.klase1.vieta
NikitaČernišovsInformātikaGints Valdmanis11.klase3.vieta
ValtsJaunzemisĢeogrāfijaInita Valtere9.klase3.vieta
AkselsJaunzemisĢeogrāfijaInita Valtere9.klaseAtzinība
KateZāģereMatemātikaAndra Balamovska4.klase2.vieta
KetijaZalkovskaMatemātikaLana Salmiņa4.klase2.vieta
LuīzeLadusāneMatemātikaDina Brunava3.klaseAtzinība
MarselīnaKončusMatemātikaDina Brunava3.klase2.vieta
AmēlijaPunkstiņaMatemātikaRūta Puļķe2.klase2.vieta
DiānaMāliņaMatemātikaInese Krivko2.klase1.vieta
GintsKrīgersMatemātikaInese Krivko2.klase3.vieta
EdvardsMikālsĢeogrāfijaInita Valtere10.klase1.vieta
EdijsBatarsĢeogrāfijaInita Valtere11.klase2.vieta
RobertsSiliņšĢeogrāfijaInita Valtere12.klase1.vieta
EmīlijaDidzeLatviešu valodaGinta Sīle5.klase1.vieta
PaulaSiliņaĢeogrāfijaInita Valtere7.klase3.vieta
Harijs DonātsZomerfeldsĢeogrāfijaInita Valtere7.klaseAtzinība
EdvardsMikālsVizuālā mākslaGinta Jansone10.klaseAtzinība
/Kurzemes reģ./
MadaraKrūmiņaKombinētā olimpiādeInga Salnāja1.klase3.vieta
ElīnaHūnekomb.olimp.Ilva Bondareva1.klase3.vieta
Jēkabs Zeiliņškomb.olimp.Inese Krivko2.klase3.vieta
MarselīnaKončuskomb.olimp.Dina Brunava3.klaseAtzinība
JūlijaBaharevaangļu valodaSandra Rūse5.klase3.vieta
ReinisStrautmanisangļu valodaSandra Rūse5.klase1.vieta
GabrielaZandbergakrievu valodaŅina Dolotina8.klase1.vieta
IevaGajevskakrievu valodaŅina Dolotina9.klase1.vieta
AndželaSālavaVēstureIrēna Roģe12.klase4. Atzinība

 

 

Aktualitātes

2. vieta Valstī!

LEPOJAMIES! Saldus vidusskolas komanda ieguva

2. vietu Latvijas skolu stafešu finālsacensībās “Veiklo stafetēs”.

Komandā startēja: L.Ozoliņa (2.a), M.Krūmiņa (2.b), M.Tiļļa, J.Zāģeris (2.c), A.Kalniete (3.b), L.Freiberga 93.b), M.Bajārs, B.Blūms (3.a), D.Līce (4.a), K.Jēkabsone, A.Dmitrijevs (4.c), K.Žukas (4.b), A.Dreimane, K.Zāģere (5.a), K.Kripševics, L.J.Sprieslis (5.c) .

Pastāsti par šo arī citiem!

Lepojamies!

Š.g. 30. novembrī Valsts izglītības satura centrs uz Nacionālo bibliotēku aicināja 2018.g. skolēnu skatuves runas konkursa laureātus. Notika noslēguma sarīkojums “Vārdu atbalss bezgalība…”.

No Saldus vidusskolas tika aicināta 9.a klases skolniece Nikola Svilāne. Sarīkojuma ietvaros, radoši darbojoties ar režisori D.Liepnieci, skolēni izveidoja dzejas kompozīciju.Lepojamies, ka Nikolas emocionālais M.Zālītes dzejoļa “Manā sirdī”sniegums to papildināja. Atzinīgus vārdus visiem skolēniem teica aktieris J.Skanis.

Pastāsti par šo arī citiem!

Lepojamies!

Saldus vidusskolas 2.klašu komanda ieguva 3. vietu Bērnu vieglatlētikas festivālā, kurš notika 27. septembrī Daugavas stadionā. Paldies bērniem un skolotājam Normundam Kupcānam!

Pastāsti par šo arī citiem!

1 2 3 9

Pastāsti par šo arī citiem!

Tuvākie pasākumi

2018 decembris
pirmdien otrdien trešdien ceturtdien piektdien sestdien svētdien
26/11/2018 27/11/2018 28/11/2018 29/11/2018 30/11/2018

Category: Pasākumi16:00: Masku ballīte 5.-6.klasei

16:00: Masku ballīte 5.-6.klasei
01/12/2018

Category: Pasākumi10:30: Sestdienas pārgājiens sākumskolēniem!

10:30: Sestdienas pārgājiens sākumskolēniem!
02/12/2018
03/12/2018 04/12/2018 05/12/2018 06/12/2018 07/12/2018

Category: Pasākumi13:00: Ziemassvētku tirdziņš Cieceres ielas 6 ēkā

13:00: Ziemassvētku tirdziņš Cieceres ielas 6 ēkā

Category: Pasākumi16:30: Rūķu skola topošajiem pirmklasniekiem! 1. nodarbība

16:30: Rūķu skola topošajiem pirmklasniekiem! 1. nodarbība
08/12/2018 09/12/2018
10/12/2018 11/12/2018

Category: Pasākumi18:00: Ziemassvētku koncerts 2.-4.klasei

18:00: Ziemassvētku koncerts 2.-4.klasei
12/12/2018 13/12/2018

Category: Pasākumi18:00: Ziemassvētku koncerts pirmsskolai un 1.klasēm

18:00: Ziemassvētku koncerts pirmsskolai un 1.klasēm
14/12/2018

Category: Pasākumi20:15: Ziemassvētku tirdziņš 5.-12.klasēm

20:15: Ziemassvētku tirdziņš 5.-12.klasēm
15/12/2018 16/12/2018
17/12/2018 18/12/2018 19/12/2018 20/12/2018

Category: Pasākumi19:00: 5.-12.klašu Ziemassvētku koncerts

19:00: 5.-12.klašu Ziemassvētku koncerts
21/12/2018 22/12/2018 23/12/2018
24/12/2018 25/12/2018 26/12/2018 27/12/2018 28/12/2018 29/12/2018 30/12/2018
31/12/2018 01/01/2019 02/01/2019 03/01/2019 04/01/2019 05/01/2019 06/01/2019

Jaunumu arhīvs

ZIEMASSVĒTKI SKOLĀ

11. decembrī 18:00
2.-4. kl. (lielajā skolā)
13. decembrī 18:00

pirmsskolai un 1. kl. (lielajā skolā)

20. decembrī

17:30
teicamnieku un vecāku godināšana

19:00
koncerts 5. - 12. kl.

22:00
balle 5. - 12. kl

21. decembrī
LIECĪBU SAŅEMŠANA
Dienesta viesnīca vidusskolēniem
informācijas tālrunis
29449148

Scroll Up