Sasniegumi

Olimpiāžu uzvarētāji 2021. / 2022. m.g.
VārdsUzvārdsPriekšmetsPedagoga vārds, uzvārdsKlaseVieta
RaimondaŽakoAngļu valodaIveta Ķirse10.3.vieta
RolandsAdijānsAngļu valodaIveta Ķirse11.3.vieta
Līna KristiānaMelnbārdeAngļu valodaUldis Ozols12.Atzinība
BetijaRorbahaBioloģijaAntra Bērziņa10.2.vieta
ZaneZāģereBioloģijaAntra Bērziņa10.2.vieta
KristersČunkaBioloģijaAntra Bērziņa10.3.vieta
AneteDravnieceBioloģijaBaiba Kalve-Vistarte9.2.vieta
EstereBērziņaBioloģijaBaiba Kalve-Vištarte9.3.vieta
EmīlijaDidzeBioloģijaBaiba-Kalve-Vištarte9.Atzinība
RolandsAdijāņsBioloģijaAntra Bērziņa11.1.vieta
PaulaSiliņaBioloģijaAntra Bērziņa11.2.vieta
Līna KristiānaMelbārdeBioloģijaAntra Bērziņa12.1.vieta
Terēze Krūmiņakrievu valodaLudmila Sumļaņinova10.1.vieta
AleksaVilnekrievu valodaLudmila Sumļaņinova12.2.vieta
DiānaBaburinakrievu valodaLudmila Sumļaņinova11.Atzinība
DanaKrūmiņakrievu valodaIrēna Grinberga8.2.vieta
RobertsVilniskrievu valodaNataļja Ašihmina9.2.vieta
JūlijaBaharevakrievu valodaNataļja Ašihmina9.3.vieta
Kristers KristiansČepulisvēstureAija Tasone9.Atzinība
Betija RorbahavēstureAija Tasone10.2.vieta
AnritaRomanauskavēstureZane Dadzīte11.2.vieta
PaulaSiliņavēstureZane Dadzīte11.2.vieta
RolandsAdijānsvēstureAija Tasone11.Atzinība
PaulaBarisavēstureAija Tasone12.3.vieta
AnnijaŽundamatemātikaEgita Zariņa12.1.vieta
SanijaKripševicamatemātikaEgita Zariņa12.2.vieta
Paula SiliņamatemātikaElga Ozola11.2.vieta
AnritaRomanauskamatemātikaEgita Zariņa11.3.vieta
ZaneZāģerematemātikaEgita Zariņa10.3.vieta
BetijaRorbahamatemātikaEgita Zariņa10.Atzinība
EmīlijaDidzematemātikaIneta Nārķe9.1.vieta
EmīlijaDidzefizikaInese Dravniece9.3.vieta
EstereBērziņafizikaInese Dravniece9.Atzinība
Anete ElīzaDīcmaneģeogrāfijaInita Valtere10.2.vieta
BetijaRorbahaģeogrāfijaInita Valtere10.3.vieta
ZaneZāģereģeogrāfijaInita Valtere10.3.vieta
RihardsOzolsģeogrāfijaInita Valtere10.Atzinība
Rolands AdijānsģeogrāfijaInita Valtere11.1.vieta
uzaicināts uz Valsti
AnritaRomanauskaģeogrāfijaInita Valtere11.Atzinība
Harijs DonātsZomerfeldsķīmijaVita Banzena111.vieta
DenīzeDēnavaķīmijaBaiba Kalve-Vištarte10.3.vieta
EstereBērziņaķīmijaBaiba Kalve-Vištarte9.3.vieta
ElzaJojalatviešu valodaMaira Griķe8.1.vieta
EmīlijaDidzelatviešu valodaGinta Sīle9.Atzinība
TomsButānsmatemātikaInese Dravniece5.Atzinība
MadaraKrūmiņamatemātikaInese Dravniece5.3.vieta
ElīnaHūnematemātikaInese Dravniece5.1.vieta
IlzeŠtencelematemātikaEgita Zariņa6.2.vieta
Aleksis SeņkovsmatemātikaEgita Zariņa6.Atzinība
AnnijaVārnamatemātikaIneta Nārķe7.Atzinība
ElzaJojamatemātikaIneta Nārķe8.1.vieta
KateZāgerematemātikaEgita Zariņa8.3.vieta
Roberta ErnsonematemātikaSvetlana Rudzīte8.Atzinība
RobertsRutkovskismatemātikaEgita Zariņa6.1.vieta
AnritaRomanauskaLatviešu valodaArnita Gidrēviča11.Atzinība
PaulaSiliņaLatviešu valodaArnita Gidrēviča11.Atzinība
SanijaKripševicaLatviešu valodaDženeta Butāne12.2.vieta
AnnijaŽundaLatviešu valodaDženeta Butāne12.3.vieta
Aktualitātes

Apsveicam skatuves runas konkursa dalībniekus!

Lepojamies, Saldus viudusskolas logo

Skolēnu skatuves runas priekšnesumu video konkursā piedalījās un tika godalgoti ar diplomu:

  • Amanda Kunkule, 12. klase- Augstākās pakāpes diploms
  • Alise Hūne, 8.klase- 1.pakāpes diploms
  • Linda Jirgensone, 12.klase- 1.pakāpes diploms
  • Sofija Kaļmuka, 10.klase- 1.pakāpes diploms
  • Undīne Brunovska, 10.klase- 1.pakāpes diploms
  • Nikola Svilāne, 12.klase- 1.pakāpes diploms
  • Evelīna Kronberga, 8.klase- 1.pakāpes diploms
  • Linards Gārnis, 2.klase- 1.pakāpes diploms
  • Paula Ošeniece, 2.klase- 2.pakāpes diploms
  • Betija Rorbaha, 10.klase- 2.pakāpes diploms

Uz finālu, ko rīko Valsts izglītības un satura centrs, tika virzīti- Amanda, Alise un Linda. Lai veicas!

Paldies skolotājām, Arnitai Gidrēvičai, Dženetai Butānei, Gintai Sīlei, Gunai Raitai, Inesei Krivko un Lanai Salmiņai, par skolēnu sagatavošanu un atbalstu!

 

 

Apsveicam ZPD konferences laureātu!

Lepojamies, Saldus viudusskolas logo

28.martā notika 46.Latvijas skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkurss, kurā Saldus vidusskolas skolēns

Harijs Donāts Zomerfelds ieguva 1.pakāpi,

kā arī RTU speciālbalvu- budžeta vietu.

Harijs saka paldies darba vadītājai Baibai Kalvei-Vištartei par pamudinājumu un atbalstu darba izstrādes gaitā!

 

 

Latvijas kultūras kanona konkursa finālā arī Saldus vidusskolas skolēni!

skvērs

Latvijas Kultūras kanona konkursa desmitgades tēma – “Ainavas paplašināšana: daba, kultūra un es”.

Mācību gada sākumā 11.klašu skolēni, interešu izglītības pulciņa “Domuzīme”dalībnieki- P. Siliņa, J. Aleksejeva, H. D. Zomerfelds- pieņēma izaicinājumu veikt 1. kārtas uzdevumu- izveidot ideju kopumu par jaunu, oriģinālu pastaigu takas maršrutu savā pilsētā, tās apkārtnē. Papildus nosacījumi- jāatklāj komandas idejas saistība ar kādu Latvijas Kultūras kanonā esošu vērtību, jāiekļauj ainaviskums kā vērtība. …
Lasīt vairāk Latvijas kultūras kanona konkursa finālā arī Saldus vidusskolas skolēni!

1 2 3 20