Sasniegumi

Olimpiāžu uzvarētāji 2020. / 2021. m.g.
VārdsUzvārdsPriekšmetsPedagoga vārds, uzvārdsKlaseVieta
Gabriela AnastasijaZandbergaAngļu valodaUldis Ozols11.2.vieta
RolandsAdijānsAngļu valodaIveta Ķirse10.3.vieta
AnnijaValtasaAngļu valodaUldis Ozols12.Atzinība
BetijaRorbahaBioloģijaAntra Bērziņa9.2.vieta starpnovadā
3.vieta Valstī
ZaneZāģereBioloģijaAntra Bērziņa9.3.vieta
DiānaStraupaBioloģijaBaiba Kalve-Vištarte9.Atzinība
PaulaSiliņaBioloģijaAntra Bērziņa10.3.vieta
Līna KristiānaMelbārdeBioloģijaAntra Bērziņa11.1.vieta
SanijaKripševicaBioloģijaAntra Bērziņa11.2.vieta
AnnijaValtasaBioloģijaAntra Bērziņa12.1.vieta
ValtsJaunzemisBioloģijaAntra Bērziņa12.2.vieta
Krista TerēzaBlaumaneVēstureAija Tasone9.1.vieta
BetijaRorbahaVēstureAija Tasone9.2.vieta
AnceRakstiņaVēstureAija Tasone9.3.vieta
PaulaSiliņaVēstureZane Dadzīte10.1.vieta
EleonoraZandereVēstureAija Tasone11.3.vieta
AnritaRomanauskaES DabaszinībasAnete Milta
Vita Banzena
Antra Bērziņa
10.Atzinība
RolandsAdijānsES DabaszinībasAnete Milta
Vita Banzena
Antra Bērziņa
10.Atzinība
BetijaRorbahalatviešu valodaInese Kislina9.1.vieta
2.vieta Valstī!
KristiānaSvalbelatviešu valodaMaira Griķe8.Atzinība
AnceEdelelatviešu valodaMaira Griķe8.3.vieta
Krista TerēzeBlaumanelatviešu valodaInese Kislina9.Atzinība
DanielaGārnefizikaInese Dravniece9.2.vieta
ZaneZāģerefizikaInese Dravniece9.Atzinība
ArvisĶirsisfizikaAnete Milta10.2.vieta
PaulaSiliņafizikaAnete Milta10.3.vieta
AnritaRomanauskafizikaAnete Milta10.Atzinība
MaksisOzolsfizikaAnete Milta12.Atzinība
EleonoraZandereekonomikaJānis Mūrmanis11.Atzinība
LauraĶirseekonomikaJānis Mūrmanis11.Atzinība
MontaEisakaekonomikaJānis Mūrmanis11.Atzinība
SanijaKripševicalatviešu valodaDženeta Butāne11.1.vieta starpnovadā,
3.vieta Valstī!
AnnijaŽundalatviešu valodaDženeta Butāne11.Atzinība
Krista TerēzeBlaumanematemātikaInese Dravniece9.2.vieta
ZaneZāgerematemātikaInese Dravniece9.2.vieta
PaulaSiliņamatemātikaElga Ozola10.1.vieta
AnritaRomanauskamatemātikaEgita Zariņa10.3.vieta
AnnijaŽundamatemātikaEgita Zariņa11.1.vieta
SanijaKripševicamatemātikaEgita Zariņa11.3.vieta
TomsLimbēnsmatemātikaEgita Zariņa12.1.vieta
AivitaRomanauskamatemātikaEgita Zariņa12.3.vieta
RolandsAdijānsģeogrāfijaInita Valtere10.1.vieta starpnovadā
uzaicināts uz Valsti
ArvisĶirsisģeogrāfijaInita Valtere10.Atzinība
EleonoraZandereģeogrāfijaInita Valtere11.1.vieta starpnovadā
uzaicināta uz Valsti
EdvardsKapteinisģeogrāfijaInita Valtere11.2.vieta
Emīlija DidzematemātikaIneta Nārķe8.1.vieta
Līna KristiānaMelnbārdeģeogrāfijaInita Valtere11.Atzinība
RobertaErnsonematemātikaSvetlana Rudzīte7.2.vieta
AnnijaMankusmatemātikaEgita Zariņa7.3.vieta
KetijaZalkovskamatemātikaIneta Nārķe7.atzinība
RobertsRutkovskismatemātikaEgita Zariņa5.2.vieta
IlzeŠtencelematemātikaEgita Zariņa5.Atzinība
Harijs Donāts ZomerfeldsķīmijaVita Banzena10.3.vieta
AnnijaŽundaķīmijaVita Banzena11.Atzinība
Aktualitātes

Sudrabs florbolā vidusskolu grupā!

Sveicam zēnus un skolotāju ar iegūto 2.vietu florbolā vidusskolu grupā!

Komandā spēlēja:

  • Rainers Štāls, 12.kl.
  • Gundars Vasiļevskis, 12.kl.
  • Matīss Čukna, 12.kl.
  • Ģirts Šampiņš, 11.a kl.
  • Artūrs Bušs, 10.b kl.
  • Ričards Demiters, 11.a kl.
  • Kristofers Grinšpons, 10.b kl
  • Kārlis Slūtiņš, 10.b kl.
  • Kaspars Bitāns, 11.a kl.
  • Niks Miks Zvirbulis, 10.b kl.
  • DSC_0085

 

1.vieta futbolā 8.-9.klašu grupā!

futbols_8-9

Komandā spēlēja:

  • Kristers Ķeķis 9.c,
  • Ričards Seļickis 8.a,
  • Rinalds Dirvēns 8.a,
  • Ģirts Eglājs 8.b,
  • Artis Tarvids 8.b,
  • Ulvis Čakstiņš 8.b,
  • Magnuss Branaburgs 8.b,
  • Daniels Pelcis 8.b,
  • Salvis Fiļipovs 9.c,
  • Valters Voitāns 9.c

Paldies zēniem un skolotājiem!

 

Bronza vidusskolas komandai futbola mačā!

DSC_0065

Komandā spēlēja:

Ginters Varnovskis 10.a,

Gundars Vasiļevskis 12.a,

Daniels Randbergs 10.b,

Kārlis Slūtiņš 10.b,

Artūrs Bušs 10.b,

Kristofers Grinšpons 10.b,

Uģis Glāziņš 10.b,

Artūrs Rieksts 10.a,

Klāvs Vegners 11.c.

Paldies zēniem un skolotājam!

 

Mūsu pirmais kauss!

futbols_1_vieta

Saldus vidusskolas komandai 1. vieta futbolā 6.-7.klašu grupā.

Komandā spēlēja:

  • Ervijs Būmeisters 7.b
  • Kārlis Liepiņš 7.b
  • Rainers Ozoliņš 7.b
  • Arsenijs Kadirovs 6.b
  • Kevins Strādnieks 6.b
  • Daniels Olbačevskis 6.b
  • Sandijs Lācis  7.b
  • Roberts Kļaviņš 7.b

Paldies zēniem un skolotājam!

1 17 18 19