Apsveicam!

Konkursā “Kultūras kanons, radošā un mana brīvība”, kas norisinājās Kuldīgā, no Kurzemes reģiona finālam tika izvirzītas 2 Saldus vidusskolas komandas.

Saldus vidusskolas 12.b klases komanda- R.Petraviča, D.Gavars, E.Mikāls ieguva augsto 1.vietu, 10.klašu komanda – N.Svilāne, A.Kunkule, K.Ķetlere 2.vietu. Konkursa piedalījās un kultūras vērtības izzināja arī 11.a klases komanda- L.Mihailišina, A.Rake. R.Ermansone.  Paldies skolotājām A.Gidrēvičai un G.Sīlei !

Ar programmas  ” Latvijas skola soma” atbalstu konkursa dalībnieki iepazina Kuldīgas pilsētas kultūras vērtības.

Konkursa otrā kārta jeb radošais seminārs notiks 2020. gada 10. janvārī LKA Teātra mājā “Zirgu pasts” .Otrajā kārtā komandām Latvijas radošo profesionāļu vadībā būs iespēja lekcijās un nodarbībās attīstīt brīvu, asociatīvu domāšanu, apgūt prasmes mākslas valodā “stāstīt” intriģējošus un jēgpilnus stāstus jaunos veidos, izmantot nestandarta radošuma izpausmes instalāciju, hepeningu, oriģinālu ekspozīciju un vides objektu izveidē.  Radošais seminārs paredzēts, lai uzlabotu fināla uzdevuma izpildei nepieciešamās prasmes un kompetenci, un tā noslēgumā komandas saņems detalizētus norādījumus fināla uzdevumam, kas jāveic līdz 3. kārtas norises dienai.