Arī skola var pārsteigt!

Septembris nāk ar labām ziņām kā pamatskolēniem, tā vidusskolēniem! Tuvāko divu gadu laikā Jums būs iespēja iesaistīties divos aizraujošos projektos:

  • „ARĪ TEV IR BALSS” projekts, kas vērsts uz jauniešiem vecumā no 15-19 gadiem, mūs aizvedīs uz neierasto Īslandi, daudzveidīgo Grieķiju un ainavisko Čehiju. Projektā gūsim izpratni par aktīvu un atbildīgu pilsonisko līdzdalību un demokrātisko vērtību pamatprincipiem, kā arī iesaistīsimies procesos vietējā, nacionālā un Starptautiskā līmenī.
  • „ILGTSPĒJĪBA DABĀ UN IZGLĪTĪBĀ” projekts vērsts uz jauniešiem vecumā no 13-16 gadiem. Projektā apgūsim dabas mantojuma saglabāšanas prasmes, iepazīsim Eiropas dabas parkus, izstrādāsim tuvējās apkārtnes ilgtspējas plānu un to ievērosim, kā arī izcelsimies ar savām digitālajām prasmēm. Kurp mēs dosimies? Vai Spānija, Slovākija, Francija, Ungārija un Austrija skan labi?

Esi vērīgs un nepalaid garām informāciju! Jau šodien 18.09.2019 publicēšu pieteikšanās konkursu 7. un 8. klašu skolēniem pieredzes braucienam uz Austriju.

Starptautisko projektu speciāliste- Lana