Droni-tas ir aizraujoši

Aizraujošā un interesantā četru nodarbību laikā tika apgūtas iemaņas un dažādi knifiņi filmēšanā ar kameru un dronu, to iespējas. Projekta dalībnieki izvēlējās filmēšanas tēmu – āra sporta iespējas Saldū.

Devāmies pārgājienā pa Saldu, lai uzfilmētu nozīmīgākās vietas, kur notiek dažādas āra fiziskās aktivitātes:  sporta stadionu pie Saldus vidusskolas, āra trenažierus pie Cieceres upes, modernāko skeitparku Baltijā, sporta nama stadionu, Kalnsētas parka takas, Saldus ezeru un volejbola laukumus.

Kas no tā visa būs sanācis, sekos turpinājums.

Liels paldies Žanim Zujevičam video operatoram un fotogrāfam,  kurš demonstrēja savu līdzpaņemto tehniku (kameras, statīvus, stabilizatorus, dronus u.c.)  un  paskaidroja tās pielietojumu filmēšanas gaitā.

Projekta vadītāja Sandra Daktere

ESF projekta „Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS) Nr. 8.3.4.0/16/I/001 ietvaros biedrība “Pīlādžoga” īsteno jauniešu iniciatīvu projektu “Esi piederīgs un aktīvs!”. Projekts tiek īstenots sadarbībā ar PuMPuRS un Saldus novada pašvaldību .