Eksperimenti un pētījumi dabā turpinās

Projekta 8.3.2.2./16/I/001 Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai ietvaros septembrī 4. a un 4. b klase devās  uz radošo nodarbību darbnīcu “Kuldīgas darbnīca”, strausu audzētavu “Nornieki”.  Piedalījās tehniski radošajās darbnīcās un izgatavoja katrs savu spīdīgo mošķīti un LED laternu. Interesantā braucienā (VIDEOTŪRE) ar vilcieniņu GOLDINGEN TRAIN traucās cauri visai Kuldīgas pilsētai un izzināja Kuldīgas ielas, vēsturiskās ēkas, vietas, notikumus. Skolēni pabija lielākajā Latvijas strausu audzētavā “Norkalni”, kur pētīja eksotisko dzīvnieku turēšanas iespējas mājās un nogaršoja arī omleti no strausu olas.

Savukārt 2. b klase radošajā nodarbībā  “Kuldīgas darbnīcā”gatavoja vannas bumbas un led lampiņas, iepazinās ar metālapstrādes procesu Skrundā un veidoja paši savu dizaina zīmējumu metālizstrādājumam.