Ēnu diena

Ēnu dienā, iepazīstot profesiju.
Saldus vidusskolā bija vairāk kā 130 ēnotāju, kuri iejutās visdažādāko profesionāļu ikdienas darba dzīvē. Ar katru gadu ēnotāju skaits palielinās.

Skolēni ēnošanai pieteicās gan ar JaLatvia enudiena.lv starpniecību, gan paši sociālajos tīklos uzrunāja ēnojamos, gan aktīvi iesaistījās arī skolēnu vecāki. Atgriežoties skolā ēnotāji dalījās savā pieredzē ar klasesbiedriem. Ieguvēji visi un ēnošanas apliecijnājumus krājam, lai izmantotu rakstot savu pirmo CV.
Ēnojamo profesijas visdažādākās- kardiologs ( Andrejs Ērgli), autoatslēdznieks, būvnieks, mārketinga speciālists, SEB bankas finanšu speciālists, pirmsskolas skolotājs, poligrāfijas iekārtu operātors, tūrisma konsultants, saiemas sekretāra biedra adminstrātore, grāmatnīcas pārdevēja, keramiķis, uzņēmumu vadītāji, noliktavas pārzinis, dizainere, grāmatvede, ugunsdzēsēji – glābēji, arilērijas diviziona jaunakais virsnieks, konditore u.c. Un tik daudz bilžu, ka ne nopublicēt.
Te neliels ieskats!