Ģimenes rada skolā svētku noskaņu

Decembra sākumā notika pasākums “Kad Advente klauvē pie durvīm”, kurā piedalījās 6. klašu vecāki ar bērniem. Pasākums bija neparasts, jo tā mērķis bija “atdot lietām otru dzīvi”, izmantojot nedaudz nolietotus audumus, metāla atgriezumus, koka klucīšus vai pagales un citas mājās aizstāvējušās lietiņas. Radošajās darbnīcās vecākiem un bērniem bija iespēja veidot Adventes dekorus kopā ar skolotāju I. Nārķi, izgatavot interesantus gaismas ķermeņus kopā ar skolotāju G. Karlsoni, šūt dāvanu maisiņus kopā ar skolotāju G. Jansoni. Cept piparkūkas kopā ar skolotāju S. Rudzīti.

Paldies visām ģimenēm par kopā būšanas un svētku radīšanas prieku!

Pasākums tika organizēts biedrības “Sadarbības platforma” vides projekta “Atbildīgi par rītdienu!” ietvaros. Vides projektu Saldus vidusskolā finansē Latvijas vides aizsardzības fonds.

Tekstu sagatavoja: Svetlana Rudzīte

Foto: Gita Karlsone, Svetlana Rudzīte