Iesaisties Erasmus+ projektā!

Vai tev patīk piedalīties dabas aizsardzības un saglabāšanas aktivitātēs, esi 12. – 16. gadus jauns Saldus vidusskolas audzēknis, un vēlies būt viens no projekta aktīvajiem jauniešiem, kuri piedalās pasākumos gan šeit Latvijā, gan arī braucienos pie mūsu draugiem ārvalstīs? Pievienojies…

Skolas Erasmus+ projekta “Ilgtspēja dabā un izglītībā” aktīvie jaunieši no 7. un 8. klasēm, kā arī skolotājas labprāt palīdz un paveic labus darbus dabai.

Pagājušajā nedēļā jaunieši viesojās Ķemeru Nacionālā parka jūras piekrastē, lai izravētu invazīvo sugu –  krokaino rozi. Paldies visiem, kas iesaistījās!

Ja arī tev patīk piedalīties dabas aizsardzības un saglabāšanas aktivitātēs, esi 12. – 16. gadus jauns Saldus vidusskolas audzēknis, un vēlies būt viens no projekta aktīvajiem jauniešiem, kuri piedalās pasākumos gan šeit Latvijā, gan arī braucienos pie mūsu draugiem ārvalstīs, pievienojies mūsu grupai!

Kā to izdarīt?

Iesūti aprakstu (vēlams ar bildēm) ANGĻU valodā kā ikdienā piekop veselīgu un videi draudzīgu dzīvesveidu, rīkojies “zaļi” jeb atbildīgi, radot pozitīvu ietekmi un rūpējoties par vidi mums apkārt.

Aprakstu sūti uz projekti.saldusvsk@inbox.lv līdz 31. jūnijam un jau septembrī lec iekšā piedzīvojumos skolotājas Anitas Ieriķes pavadībā.