Labo darbu nedēļa

No sirds uz sirdi, labo darbu nedēļas ietvaros darījām daudz labus darbus.

1.klases skolēni gatavoja apsveikuma kartiņas p.i.i. audzinātājām skolotāju dienā.

Pirmās un otrās klases vāca ozolzīles Rīgas zooloģiskajam dārzam. “Zoozīļuks 2020” notika no 24. septembra līdz 11. oktobrim. Zooloģiskajā dārzā ar zīlēm mielosies pekari, brieži, kamieļi un dažādi grauzēji. Vislabākās ozolzīles tiks diedzētas, lai svaigos ozolu dzinumus  un lapas izbarotu kukaiņiem – Tropu mājas zarkukaiņiem, lapu kukaiņiem, siseņiem, sienāžiem. Jaunie dzinumi noder arī lapgriežskudrām, kuras savā maltītē patērē sēnes, izaudzētas uz  ozola lapiņu gabaliņiem.

Vairākas sākumskolas klases un skolotājas apciemoja dzīvniekus Saldus dzīvnieku patversmē un to turpina darīt arī šonedēļ. Skolēni, protams, ciemos gāja ar ziedojumiem un dāvanām.

Labo darbu nedēļā 4.b klase grāba sakritušās koka lapas pie Skrundas un Lielās ielas krustojuma.

9.c klases skolēni “Labo darbu nedēļā” viesojās Brocēnu un Saldus jātnieku klubā. Skolēni pacienāja zirgus ar līdzi paņemtiem kārumie, izķemmēja un apmīļoja, kā arī iepazinās tuvāk ar zirgu ikdienu jātnieku klubā.