LU Eksakto zinātņu konkursā esam finālā!

Mūsu skolas komanda “Elektronu līdzsvars ” ir iekļuvusi Eksakto zinātņu dienas konkursa finālā! Paldies balsotājiem par video materiāla noskatīšanoas un balsošanu!Komandā ietilpst:Gustavs Petters, Damārs Druvaskalns, Elans Balgalvis, Paula Šteina, Rēzija Grēta Čukna, asistente un skolotāja Baiba Kalve- Vištarte.

Eksako zinātņu diena (EZD) ir Latvijas Universitātes eksakto zinātņu fakultāšu studentu pašpārvalžu organizētas komandu sacensības, kuru galvenā mērķauditorija ir Latvijas vispārizglītojošo skolu skolēni, kas mācās no 9. līdz 12. klasei, kā arī profesionālās izglītības vidusskolu, tehnikumu un koledžu 1., 2. vai 3. kursa studenti, kas interesējas par eksaktajām zinātnēm( fiziku, ķīmiju, bioloģiju, ģeogrāfiju un matemātiku).

Pasākums norisinās trīs kārtās, no kurām divas ir neklātienes, bet finālkārta norisinās klātienē un tajā satiekas 15 labākās komandas, no visas Latvijas.  Finālkārtā skolēnu komandas pārbaudīs savas zināšanas praktiskos uzdevumos par katru no zinātnēm un iepazīs LU eksaktās fakultātes.

27. aprīlī tiekamies LU Dabaszinātņu mājā klātienes sacensībās!