„Mēs mācāmies krievu valodu aktīvi”

Mums prieks paziņot, ka skolai ir apstiprināts jauns starptautisks programmas Erasmus+ projekts „Mēs mācāmies krievu valodu aktīvi”, kuru īstenos 4 sadarbības skolas no Polijas, Čehijas, Lietuvas un Saldus vidusskola no Latvijas.  Projekta īstenošana notiks  2 gadu  garumā (  2018. gada 1. septembris  – 2020.gada 31.augusts). Projekta galvenais mērķis ir uzlabot komunikācijas prasmes starp skolēniem, kuri mācās  krievu valodu kā 2.svešvalodu.

Projekta īstenošanas laikā būs iespēja skolēniem  paplašināt savas  zināšanas ģeogrāfijā,  literatūrā, uzzināt mūsu  partnervalstu kultūru un kulinārijas tradīcijās. Skolēniem būs iespēja sazināties ar citiem krievu valodas lietotājiem. Tādā veidā mēs plānojam palielināt mūsu skolēnu motivāciju apgūt krievu valodu, kā arī  pilnveidot savas krievu valodas zināšanas.

Projekts  ļaus skolotājiem bagātināt savu pieredze  un dalīties pieredze ar skolotājiem no sadarbības valstīm un skolām.

Pirmā projekta tikšanās notiks Polijā (Gimnazjum w Zalesiu Górnym)  šī gada decembrī. 2019. gadā mēs piedalīsimies divos braucienos. Maijā mēs apmeklēsim Lietuvas skolu Alytujā, un rudenī brauksim uz Benešova pilsētu Čehijā. 2020. gada maijā projekta dalībnieki tiksies Latvijā, mūsu skolā!