Saldus novads Lepojas ar mūsu skolēniem

Saldus novads 15. maijā svinīgi  sumināja novada skolēnus, kuri mācību gada laikā ieguvuši godalgotas vietas starptautiskās un valsts mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos, zinātniskās pētniecības darbu konferencē. Šogad par izciliem sasniegumiem tika apbalvoti 5 mūsu skolas skolēni. Paldies tika teikts jauniešiem, viņu vecākiem un skolotājiem!

Edvards Mikāls- 2.vieta Valsts ģeogrāfijas olimpiāde  un Atzinība Eiropas komisijas tulkošanas konkurss vidusskolēniem “JuvenesTranslatores” . Skolotājas Inita Valtere un Iveta Ķirse.
Elizabete Mūrniece – 1. vieta Latvijas Skolēnu 43.zinātniskās pētniecības darbu konference. Skolotāja Baiba Kalve-Vištarte.

Dāvis Gavars– 2. vieta Latvijas Skolēnu 43.zinātniskās pētniecības darbu konference. Skolotāja Anete Milta.

Annija Ance Valdmane– 3.vieta Latvijas Skolēnu 43.zinātniskās pētniecības darbu konference. Skolotāja Baiba Kalve-Vištarte.

Emīls Didzis– 2.vieta Vislatvijas informācijas tehnoloģiju olimpiāde “Open Mind 2018/19”. Skolotājs Gints Valdmanis.

Foto: A.Sergejevs