Sasniegumi

Olimpiāžu uzvarētāji 2018. / 2019. m.g.
VārdsUzvārdsPriekšmetsPedagoga vārds, uzvārdsKlaseVieta
KristapsZviedrismājturība un tehnoloģijasGita Karlsone6.2.vieta
MarkussZīlematemātikaDina Brunava4.1.vieta
KeitaZelmenematemātikaLinda Zalkovska1.3.vieta
EleonoraZanderevizuālā mākslaGinta Jansone9.2.vieta
EleonoraZanderevēstureZane Dadzīte9.3.vieta
EleonoraZandereģeogrāfijaInita Valtere9.2.vieta
EleonoraZanderebioloģijaBaiba Kalve-Vištarte9.3.vieta
GabrielaZandbergakrievu valodaŅina Dolotina9.2.vieta
ZaneZāģereģeogrāfijaInita Valtere7.Atzinība
AleksaVilnekrievu valodaNataļja Ašihmina9.Atzinība
AnnijaVārnamatemātikaDina Brunava4.3.vieta
AnnijaValtasaangļu valodaUldis Ozols10.3.vieta
ElīnaŠtencelevēstureAija Tasone12.Atzinība
Elīna Štencelelatviešu valodaArnita Gidrēviča12.1.vieta(piedalījās Valstī)
ElīnaŠtencelefizikaLudmila Kokina12.3.vieta
NikolaSvilānevēstureAija Tasone9.2.vieta
PaulaSvilānelatviešu valodaInese Kislina5.2.vieta
PaulaStepēnavizuālā mākslaGinta Jansone7.Atzinība
EduardsSiliņšmatemātikaIneta Nārķe6.1.vieta
PaulaSiliņamatemātikaIneta Nārķe8.Atzinība
NikolaSalniņabioloģijaAntra Bērziņa11.Atzinība
BetijaRorbahaģeogrāfijaInita Valtere7.3.vieta
Atzinība Kurzemes reģionā
AivitaRomanauskafizikaAnete Milta10.1.vieta
Aivita RomanauskadabaszinībasAnete Milta, Baiba Kalve-Vištarte, Antra Bērziņa10.2.vieta
MaksisOzolsfizikaAnete Milta10.2.vieta
MaksisOzolsangļu valodaUldis Ozols10.Atzinība
EdvardsMikālsvizuālā mākslaGinta Jansone11.2.vieta
EdvardsMikālsvēstureIrēna Roģe11.3.vieta
Edvards Mikālslatviešu valodaArnita Gidrēviča11.2.vieta
EdvardsMikālslatviešu valodaArnita Gidrēviča11.2.vieta
EdvardsMikālsķīmijaVita Banzena11.Atzinība
EdvardsMikālsģeogrāfijaInita Valtere11.1.vieta starpnovadā,
2. vieta Valstī
EdvardsMikālsbioloģijaAntra Bērziņa11.1.vieta
EdvardsMikālsangļu valodaIveta Ķirse11.1.vieta
AnnijaMankusmatemātikaEgita Zariņa5.Atzinība
GustsMālmeistersmatemātikaAndra Balamovska1.Atzinība
DiānaMāliņamatemātikaInese Krivko3.1.vieta
DāvidsMaagsvācu valodaVija Zusmane10.1.vieta
TomsLimbēnsmatemātikaEgita Zariņa10.2.vieta
Toms LimbēnsdabaszinībasAnete Milta, Baiba Kalve-Vistarte, Antra Bērziņa10.Atzinība
ElīnaLiekmanefizikaInese Dravniece9.Atzinība
DanielaLasmanevēstureAija Tasone9.Atzinība
DanielaLasmanelatviešu valodaDženeta Butāne9.2.vieta
DanielaLasmaneģeogrāfijaInita Valtere9.1.vieta
DanielaLasmanefizikaInese Dravniece9.Atzinība
ŽaneteLagzdiņabioloģijaAntra Bērziņa10.Atzinība
LuīzeLadusānematemātikaDina Brunava4.2.vieta
DiānaKrūmiņakrievu valodaŅina Dolotina8.2.vieta
SanijaKripševicamatemātikaIneta Nārķe9.3.vieta
SanijaKripševicalatviešu valodaDženeta Butāne9.1.vieta
SanijaKripševicabioloģijaAntra Bērziņa9.2.vieta
KristersKranciņšmājturībaGita Karlsone9.Atzinība
MarselīnaKončusmatemātikaDina Brunava4.3.vieta
MarselīnaKončuslatviešu valodaDina Brunava4.1.vieta
KatrīnaKazakēvičavizuālā mākslaRūta Puļķe2.3.vieta
EdvardsKapteinisģeogrāfijaInita Valtere9.3.vieta
ElzaJojalatviešu valodaMaira Griķe5.1.vieta
SofijaIvanovabioloģijaAntra Bērziņa12.Atzinība
KristofersGrinšponsvēstureAija Tasone12`.1.vieta
DāvisGavarsmatemātikaElga Ozola11.2.vieta
DāvisGavarsangļu valodaIveta Ķirse11.2.vieta
EmīlsDidzismatemātikaElga Ozola11.1.vieta
Emīls DidzisIT tehnoloģijasGints Valdmanis11.2. vieta Valstī
EmīlsDidzisfizikaAnete Milta11.Atzinība
EmīlijaDidzematemātikaIneta Nārķe6.3.vieta
EmīlijaDidzelatviešu valodaGinta Sīle6.2.vieta
Vanesa LuīzeDidzeangļu valodaIveta Ķirse12.1. /piedalījās Valstī/
Anete DīcmaneģeogrāfijaInita Valtere7.Atzinība
NikitaČernišovsmatemātikaLudmila Kokina12.2.vieta (piedalījās Valstī)
Nikita ČernišovsķīmijaVita Banzena12.3.vieta
NikitaČernišovsfizikaLudmila Kokina12.1.vieta (piedalījās Valstī)
TomsButānsmatemātikaInga Salnāja2.3.vieta
BrunoBlīgznafizikaAnete Milta10.Atzinība
Krista TerēzeBlaumanematemātikaInese Dravniece7.2.vieta
Krista TerēzeBlaumanelatviešu valodaInese Kislina7.2.vieta
JūlijaBaharevalatviešu valodaGinta Sīle6.Atzinība
JūlijaBaharevaangļu valodaSandra Rūse6.Atzinība
KeitaZelmenekomb. olimp.Linda Zalkovska1.Atzinība
ElīnaHūnekomb. olimp.Inga Salnāja2.3.vieta
JēkabsZeiliņškomb. olimp.Inese Krivko3.2.vieta
RolandsAdijānsangļu valodaSandra Rūse8.2.vieta

 

Aktualitātes

Apsveicam!

Vidusskolas zēnu komandu ar 3. vietu futbolā. Komandā spēlēja:

  • R.Dirvēns 9a,
  • Ģ.Eglājs 9.b,
  • A.Rieksts 11.a,
  • G.Varnovskis 11.a,
  • U.Glāziņš 11.b,
  • A.Bušs 11b,
  • R.Bušmanis 11.b,
  • K.Grinšpons 11.b,
  • Ģ.Pelīte 12.b,
  • K.Ķeķis 10.a
  • K.Bitāns 12.a

Lepojamies!

Par 2. vietu futbolā 6.-7.klašu grupā. Komandā spēlēja:

  • R.Kļaviņš 6.b
  • R.Ķīšenieks 6.b
  • D.Līdaka 6.a,
  • A.Kadirovs 7.b
  • K.Strādnieks 7.b
  • D.Olbačevskis 7.b
  • K.Zelmenis 7.a,
  • M.Čeksters 7.a

Sudrabs florbolā vidusskolu grupā!

Sveicam zēnus un skolotāju ar iegūto 2.vietu florbolā vidusskolu grupā!

Komandā spēlēja:

  • Rainers Štāls, 12.kl.
  • Gundars Vasiļevskis, 12.kl.
  • Matīss Čukna, 12.kl.
  • Ģirts Šampiņš, 11.a kl.
  • Artūrs Bušs, 10.b kl.
  • Ričards Demiters, 11.a kl.
  • Kristofers Grinšpons, 10.b kl
  • Kārlis Slūtiņš, 10.b kl.
  • Kaspars Bitāns, 11.a kl.
  • Niks Miks Zvirbulis, 10.b kl.
  • DSC_0085

 

1.vieta futbolā 8.-9.klašu grupā!

futbols_8-9

Komandā spēlēja:

  • Kristers Ķeķis 9.c,
  • Ričards Seļickis 8.a,
  • Rinalds Dirvēns 8.a,
  • Ģirts Eglājs 8.b,
  • Artis Tarvids 8.b,
  • Ulvis Čakstiņš 8.b,
  • Magnuss Branaburgs 8.b,
  • Daniels Pelcis 8.b,
  • Salvis Fiļipovs 9.c,
  • Valters Voitāns 9.c

Paldies zēniem un skolotājiem!

 

Bronza vidusskolas komandai futbola mačā!

DSC_0065

Komandā spēlēja:

Ginters Varnovskis 10.a,

Gundars Vasiļevskis 12.a,

Daniels Randbergs 10.b,

Kārlis Slūtiņš 10.b,

Artūrs Bušs 10.b,

Kristofers Grinšpons 10.b,

Uģis Glāziņš 10.b,

Artūrs Rieksts 10.a,

Klāvs Vegners 11.c.

Paldies zēniem un skolotājam!

 

Mūsu pirmais kauss!

futbols_1_vieta

Saldus vidusskolas komandai 1. vieta futbolā 6.-7.klašu grupā.

Komandā spēlēja:

  • Ervijs Būmeisters 7.b
  • Kārlis Liepiņš 7.b
  • Rainers Ozoliņš 7.b
  • Arsenijs Kadirovs 6.b
  • Kevins Strādnieks 6.b
  • Daniels Olbačevskis 6.b
  • Sandijs Lācis  7.b
  • Roberts Kļaviņš 7.b

Paldies zēniem un skolotājam!

1 11 12 13