Sasniegumi

Olimpiāžu uzvarētāji 2020. / 2021. m.g.
VārdsUzvārdsPriekšmetsPedagoga vārds, uzvārdsKlaseVieta
Gabriela AnastasijaZandbergaAngļu valodaUldis Ozols11.2.vieta
RolandsAdijānsAngļu valodaIveta Ķirse10.3.vieta
AnnijaValtasaAngļu valodaUldis Ozols12.Atzinība
BetijaRorbahaBioloģijaAntra Bērziņa9.2.vieta
Uzaicināta uz 3.kārtu
ZaneZāģereBioloģijaAntra Bērziņa9.3.vieta
DiānaStraupaBioloģijaBaiba Kalve-Vištarte9.Atzinība
PaulaSiliņaBioloģijaAntra Bērziņa10.3.vieta
Līna KristiānaMelbārdeBioloģijaAntra Bērziņa11.1.vieta
SanijaKripševicaBioloģijaAntra Bērziņa11.2.vieta
AnnijaValtasaBioloģijaAntra Bērziņa12.1.vieta
ValtsJaunzemisBioloģijaAntra Bērziņa12.2.vieta
Krista TerēzaBlaumaneVēstureAija Tasone9.1.vieta
BetijaRorbahaVēstureAija Tasone9.2.vieta
AnceRakstiņaVēstureAija Tasone9.3.vieta
PaulaSiliņaVēstureZane Dadzīte10.1.vieta
EleonoraZandereVēstureAija Tasone11.3.vieta
AnritaRomanauskaES DabaszinībasAnete Milta
Vita Banzena
Antra Bērziņa
10.Atzinība
RolandsAdijānsES DabaszinībasAnete Milta
Vita Banzena
Antra Bērziņa
10.Atzinība
BetijaRorbahalatviešu valodaInese Kislina9.1.vieta
uzaicināta uz 3.posmu
KristiānaSvalbelatviešu valodaMaira Griķe8.Atzinība
AnceEdelelatviešu valodaMaira Griķe8.3.vieta
Krista TerēzeBlaumanelatviešu valodaInese Kislina9.Atzinība
Aktualitātes

Lepojamies ar sportistiem!

8.-9.klašu grupā meiteņu komandai volejbolā 1. vieta!

Komandā spēlēja: L.Ceļapītere, J.Sprunce, K.Strādniece, K.Jirgensone, A.Kunkule, L./Spriesle,

E.Evarsone, K.Ķetlere un N.Svilāne

Vidusskolas grupā zēnu komandai volejbolā 2. vieta!

Komandā spēlēja: K.Bitāns, K.”keķis, G.Varnovskis, Ģ.Šampiņš, G.Pelīte, U.Glāziņš, R.Ulmanis.

Paldies skolotājam Uldim Evarsonam par komandu sagatavošanu!

 

Apsveicam!

Kurzemes reģiona skatuves runas konkursā Liepājā 27.martā

piedalīsies Nikola Svilāne un Edvards Mikāls!

Apsveicam visus 1. kārtas dalībniekus ar labiem panākumiem!

Paldies skolotājām I.Salnājai, R.Puļķei, U.Kiršteinai, M.Griķei, Dž.Butānei un A.Gidrēvičai par skolēnu sagatavošanu!

1 11 12 13 14 15 18