Sasniegumi

Olimpiāžu uzvarētāji 2019. / 2020. m.g.
VārdsUzvārdsPriekšmetsPedagoga vārds, uzvārdsKlaseVieta
Dāvis Gavarsangļu valodaIveta ķirse12.1.vieta
Krista KristiānaGrietēnaangļu valodaIveta Ķirse12.2.vieta
EdvardsMikālsangļu valodaIveta Ķirse12,3.vieta
MaksisOzolsangļu valodaUldis Ozols11.1.vieta
AnnijaValtasaangļu valodaUldis Ozols11.3.vieta
GustavsGidrēvičsmājturībaGita Karlsone6.Atzinība
DamārsDruvaskalnsmājturībaGita Karlsone6.Atzinība
Gabriela AnastasijaZandbergaangļu valodaUldis Ozols10.3.vieta
AleksaVilnekrievu valodaLudmila Sumļaņinova10.2.vieta
AnritaRomanauskabioloģijaBaiba Kalve-Vištarte9.Atzinība
PaulaSiliņabioloģijaAntra Bērziņa9.3.vieta
Harijs DonātsZomerfeldsbioloģijaAntra Bērziņa9.Atzinība
SanijaKripševicabioloģijaAntra Bērziņa10.Atzinība
Līna KristiānaMelnbārdebioloģijaAntra Bērziņa10.2.vieta
NikolaSvilānebioloģijaAntra Bērziņa10.3.vieta
ŽaneteLagzdiņabioloģijaAntra Bērziņa11.Atzinība
Aivita RomanauskabioloģijaAntra Bērziņa11.2.vieta
Annija ValtasabioloģijaAntra Bērziņa11.1.vieta
DāvisGavarsbioloģijaAntra Bērziņa12.1.vieta
EdvardsMikālsbioloģijaAntra Bērziņa12.2.vieta
NikolaSalniņabioloģijaAntra Bērziņa12.3.vieta
RolandsAdijānsangļu valodaSandra Rūse9.1.vieta
DanielsBulsangļu valodaIveta Ķirse8.Atzinība
Gabriela AnastasijaZandbergakrievu valodaLudmila Sumļaņinova10.3.vieta
Aktualitātes

Apsveicam!

Vidusskolas zēnu komandu ar 3. vietu futbolā. Komandā spēlēja:

  • R.Dirvēns 9a,
  • Ģ.Eglājs 9.b,
  • A.Rieksts 11.a,
  • G.Varnovskis 11.a,
  • U.Glāziņš 11.b,
  • A.Bušs 11b,
  • R.Bušmanis 11.b,
  • K.Grinšpons 11.b,
  • Ģ.Pelīte 12.b,
  • K.Ķeķis 10.a
  • K.Bitāns 12.a

Lepojamies!

Par 2. vietu futbolā 6.-7.klašu grupā. Komandā spēlēja:

  • R.Kļaviņš 6.b
  • R.Ķīšenieks 6.b
  • D.Līdaka 6.a,
  • A.Kadirovs 7.b
  • K.Strādnieks 7.b
  • D.Olbačevskis 7.b
  • K.Zelmenis 7.a,
  • M.Čeksters 7.a

Sudrabs florbolā vidusskolu grupā!

Sveicam zēnus un skolotāju ar iegūto 2.vietu florbolā vidusskolu grupā!

Komandā spēlēja:

  • Rainers Štāls, 12.kl.
  • Gundars Vasiļevskis, 12.kl.
  • Matīss Čukna, 12.kl.
  • Ģirts Šampiņš, 11.a kl.
  • Artūrs Bušs, 10.b kl.
  • Ričards Demiters, 11.a kl.
  • Kristofers Grinšpons, 10.b kl
  • Kārlis Slūtiņš, 10.b kl.
  • Kaspars Bitāns, 11.a kl.
  • Niks Miks Zvirbulis, 10.b kl.
  • DSC_0085

 

1.vieta futbolā 8.-9.klašu grupā!

futbols_8-9

Komandā spēlēja:

  • Kristers Ķeķis 9.c,
  • Ričards Seļickis 8.a,
  • Rinalds Dirvēns 8.a,
  • Ģirts Eglājs 8.b,
  • Artis Tarvids 8.b,
  • Ulvis Čakstiņš 8.b,
  • Magnuss Branaburgs 8.b,
  • Daniels Pelcis 8.b,
  • Salvis Fiļipovs 9.c,
  • Valters Voitāns 9.c

Paldies zēniem un skolotājiem!

 

Bronza vidusskolas komandai futbola mačā!

DSC_0065

Komandā spēlēja:

Ginters Varnovskis 10.a,

Gundars Vasiļevskis 12.a,

Daniels Randbergs 10.b,

Kārlis Slūtiņš 10.b,

Artūrs Bušs 10.b,

Kristofers Grinšpons 10.b,

Uģis Glāziņš 10.b,

Artūrs Rieksts 10.a,

Klāvs Vegners 11.c.

Paldies zēniem un skolotājam!

 

Mūsu pirmais kauss!

futbols_1_vieta

Saldus vidusskolas komandai 1. vieta futbolā 6.-7.klašu grupā.

Komandā spēlēja:

  • Ervijs Būmeisters 7.b
  • Kārlis Liepiņš 7.b
  • Rainers Ozoliņš 7.b
  • Arsenijs Kadirovs 6.b
  • Kevins Strādnieks 6.b
  • Daniels Olbačevskis 6.b
  • Sandijs Lācis  7.b
  • Roberts Kļaviņš 7.b

Paldies zēniem un skolotājam!

1 12 13 14