Sasniegumi

Olimpiāžu uzvarētāji 2018. / 2019. m.g.
VārdsUzvārdsPriekšmetsPedagoga vārds, uzvārdsKlaseVieta
KristapsZviedrismājturība un tehnoloģijasGita Karlsone6.2.vieta
MarkussZīlematemātikaDina Brunava4.1.vieta
KeitaZelmenematemātikaLinda Zalkovska1.3.vieta
EleonoraZanderevizuālā mākslaGinta Jansone9.2.vieta
EleonoraZanderevēstureZane Dadzīte9.3.vieta
EleonoraZandereģeogrāfijaInita Valtere9.2.vieta
EleonoraZanderebioloģijaBaiba Kalve-Vištarte9.3.vieta
GabrielaZandbergakrievu valodaŅina Dolotina9.2.vieta
ZaneZāģereģeogrāfijaInita Valtere7.Atzinība
AleksaVilnekrievu valodaNataļja Ašihmina9.Atzinība
AnnijaVārnamatemātikaDina Brunava4.3.vieta
AnnijaValtasaangļu valodaUldis Ozols10.3.vieta
ElīnaŠtencelevēstureAija Tasone12.Atzinība
Elīna Štencelelatviešu valodaArnita Gidrēviča12.1.vieta(piedalījās Valstī)
ElīnaŠtencelefizikaLudmila Kokina12.3.vieta
NikolaSvilānevēstureAija Tasone9.2.vieta
PaulaSvilānelatviešu valodaInese Kislina5.2.vieta
PaulaStepēnavizuālā mākslaGinta Jansone7.Atzinība
EduardsSiliņšmatemātikaIneta Nārķe6.1.vieta
PaulaSiliņamatemātikaIneta Nārķe8.Atzinība
NikolaSalniņabioloģijaAntra Bērziņa11.Atzinība
BetijaRorbahaģeogrāfijaInita Valtere7.3.vieta
Atzinība Kurzemes reģionā
AivitaRomanauskafizikaAnete Milta10.1.vieta
Aivita RomanauskadabaszinībasAnete Milta, Baiba Kalve-Vištarte, Antra Bērziņa10.2.vieta
MaksisOzolsfizikaAnete Milta10.2.vieta
MaksisOzolsangļu valodaUldis Ozols10.Atzinība
EdvardsMikālsvizuālā mākslaGinta Jansone11.2.vieta
EdvardsMikālsvēstureIrēna Roģe11.3.vieta
Edvards Mikālslatviešu valodaArnita Gidrēviča11.2.vieta
EdvardsMikālslatviešu valodaArnita Gidrēviča11.2.vieta
EdvardsMikālsķīmijaVita Banzena11.Atzinība
EdvardsMikālsģeogrāfijaInita Valtere11.1.vieta starpnovadā,
2. vieta Valstī
EdvardsMikālsbioloģijaAntra Bērziņa11.1.vieta
EdvardsMikālsangļu valodaIveta Ķirse11.1.vieta
AnnijaMankusmatemātikaEgita Zariņa5.Atzinība
GustsMālmeistersmatemātikaAndra Balamovska1.Atzinība
DiānaMāliņamatemātikaInese Krivko3.1.vieta
DāvidsMaagsvācu valodaVija Zusmane10.1.vieta
TomsLimbēnsmatemātikaEgita Zariņa10.2.vieta
Toms LimbēnsdabaszinībasAnete Milta, Baiba Kalve-Vistarte, Antra Bērziņa10.Atzinība
ElīnaLiekmanefizikaInese Dravniece9.Atzinība
DanielaLasmanevēstureAija Tasone9.Atzinība
DanielaLasmanelatviešu valodaDženeta Butāne9.2.vieta
DanielaLasmaneģeogrāfijaInita Valtere9.1.vieta
DanielaLasmanefizikaInese Dravniece9.Atzinība
ŽaneteLagzdiņabioloģijaAntra Bērziņa10.Atzinība
LuīzeLadusānematemātikaDina Brunava4.2.vieta
DiānaKrūmiņakrievu valodaŅina Dolotina8.2.vieta
SanijaKripševicamatemātikaIneta Nārķe9.3.vieta
SanijaKripševicalatviešu valodaDženeta Butāne9.1.vieta
SanijaKripševicabioloģijaAntra Bērziņa9.2.vieta
KristersKranciņšmājturībaGita Karlsone9.Atzinība
MarselīnaKončusmatemātikaDina Brunava4.3.vieta
MarselīnaKončuslatviešu valodaDina Brunava4.1.vieta
KatrīnaKazakēvičavizuālā mākslaRūta Puļķe2.3.vieta
EdvardsKapteinisģeogrāfijaInita Valtere9.3.vieta
ElzaJojalatviešu valodaMaira Griķe5.1.vieta
SofijaIvanovabioloģijaAntra Bērziņa12.Atzinība
KristofersGrinšponsvēstureAija Tasone12`.1.vieta
DāvisGavarsmatemātikaElga Ozola11.2.vieta
DāvisGavarsangļu valodaIveta Ķirse11.2.vieta
EmīlsDidzismatemātikaElga Ozola11.1.vieta
Emīls DidzisIT tehnoloģijasGints Valdmanis11.2. vieta Valstī
EmīlsDidzisfizikaAnete Milta11.Atzinība
EmīlijaDidzematemātikaIneta Nārķe6.3.vieta
EmīlijaDidzelatviešu valodaGinta Sīle6.2.vieta
Vanesa LuīzeDidzeangļu valodaIveta Ķirse12.1. /piedalījās Valstī/
Anete DīcmaneģeogrāfijaInita Valtere7.Atzinība
NikitaČernišovsmatemātikaLudmila Kokina12.2.vieta (piedalījās Valstī)
Nikita ČernišovsķīmijaVita Banzena12.3.vieta
NikitaČernišovsfizikaLudmila Kokina12.1.vieta (piedalījās Valstī)
TomsButānsmatemātikaInga Salnāja2.3.vieta
BrunoBlīgznafizikaAnete Milta10.Atzinība
Krista TerēzeBlaumanematemātikaInese Dravniece7.2.vieta
Krista TerēzeBlaumanelatviešu valodaInese Kislina7.2.vieta
JūlijaBaharevalatviešu valodaGinta Sīle6.Atzinība
JūlijaBaharevaangļu valodaSandra Rūse6.Atzinība
KeitaZelmenekomb. olimp.Linda Zalkovska1.Atzinība
ElīnaHūnekomb. olimp.Inga Salnāja2.3.vieta
JēkabsZeiliņškomb. olimp.Inese Krivko3.2.vieta
RolandsAdijānsangļu valodaSandra Rūse8.2.vieta

 

Aktualitātes

Lepojamies ar augstiem panākumiem Valsts ZPD konferencē!

Š.g.12.un 13. aprīlī norisinājās Valsts pētniecisko darbu konkurss, kurā mūsu skolu pārstāvēja: Grieta Ancīte, Marika Maslauska, Dāvis Gavars, Annija Ance Valdmane un Elizabete Mūrniece. Konkurss norisinājās Rīgas Tehniskajā universitātē četrās dažādās fakultātēs. Valsts konkursā kopumā piedalījās gandrīz 400 darbu, mūsu skolas skolēni aizstāvēja darbus lauksaimniecības, ķīmijas un vides un zemes zinātņu sekcijās.Darbi tika aizstāvēti pie stendu referātiem, katru vērtēja trīs neatkarīgi eksperti, mūsu skola ieguva trīs godalgotas vietas: 1.,2.un 3.pakāpi.
1. pakāpi Elizabete Mūrniece, 2.pakāpi Dāvis Gavars, 3.pakāpi Annija Ance Valdmane. Nedaudz līdz godalgai pietrūka abiem pārējiem darbiem, pārsniedzot 90 punktu robežu.
Prieks un lepnums par skolēniem un skolēnu darbu vadītājiem: Initu Valteri, Antru Bērziņu, Aneti Miltu un Baibu Kalvi Vištarti!

“Algoritmiņš” startēja Liepājā

4. aprīlī Liepājas Universitātē norisinājās informātikas un datorikas konkurss “Algoritmiņš”, kurā piedalījās arī mūsu skolas pārstāvji – Emīlija Didze, Eduards Siliņš, Amanda Lukomska, Eduards Lazarevs no 6.b klases, Damārs Druvaskalns un Alise Hūne no 5.c klases. Skolēnu komandām 60 minūšu laikā tika piedāvāts risināt dažādus uzdevumus – veidot uzdevumu risinājuma algoritmu aprakstus, zīmēt blokshēmas, noteikt algoritma darbības rezultātu, kā arī sastādīt algoritmus programmā SCRATCH. Skolēnu iesniegtās atbildes vērtēja Liepājas Universitātes pasniedzēji. Visi mūsu skolēni godam tika galā ar uzdevumiem, parādot labus rezultātus. Cīnīsimies arī nākošajā mācību gadā!

Lepojamies!

 Viens no izglītības mērķiem ir sekmēt bērnu un jauniešu piederību savai skolai, vietējai kopienai un valstij un veicināt viņu pilsonisko līdzdalību, patstāvību, atbildību.

Lepojamies ka mūsu skolēni to pierādījuši konkursā “Jaunais pilsonis”, kurā piedalījās 23 skolas no visas Latvijas!

Apsveicam!

19.03.2019 Brocēnu vidusskolā notika starpnovadu 7.-9.klašu erudītkonkurss “Domu pūce”.

9.a klases komandai, kurā startēja Daniela Lasmane, Amanda Kunkule, Eduards Kapteinis un Sanija Kripševica 1. vieta

1 2 3 4 13