Sasniegumi

Olimpiāžu uzvarētāji 2019. / 2020. m.g.
VārdsUzvārdsPriekšmetsPedagoga vārds, uzvārdsKlaseVieta
Dāvis Gavarsangļu valodaIveta ķirse12.1.vieta
Krista KristiānaGrietēnaangļu valodaIveta Ķirse12.2.vieta
EdvardsMikālsangļu valodaIveta Ķirse12,3.vieta
MaksisOzolsangļu valodaUldis Ozols11.1.vieta
AnnijaValtasaangļu valodaUldis Ozols11.3.vieta
GustavsGidrēvičsmājturībaGita Karlsone6.Atzinība
DamārsDruvaskalnsmājturībaGita Karlsone6.Atzinība
Gabriela AnastasijaZandbergaangļu valodaUldis Ozols10.3.vieta
AleksaVilnekrievu valodaLudmila Sumļaņinova10.2.vieta
AnritaRomanauskabioloģijaBaiba Kalve-Vištarte9.Atzinība
PaulaSiliņabioloģijaAntra Bērziņa9.3.vieta
Harijs DonātsZomerfeldsbioloģijaAntra Bērziņa9.Atzinība
SanijaKripševicabioloģijaAntra Bērziņa10.Atzinība
Līna KristiānaMelnbārdebioloģijaAntra Bērziņa10.2.vieta
NikolaSvilānebioloģijaAntra Bērziņa10.3.vieta
ŽaneteLagzdiņabioloģijaAntra Bērziņa11.Atzinība
Aivita RomanauskabioloģijaAntra Bērziņa11.2.vieta
Annija ValtasabioloģijaAntra Bērziņa11.1.vieta
DāvisGavarsbioloģijaAntra Bērziņa12.1.vieta
EdvardsMikālsbioloģijaAntra Bērziņa12.2.vieta
NikolaSalniņabioloģijaAntra Bērziņa12.3.vieta
RolandsAdijānsangļu valodaSandra Rūse9.1.vieta
DanielsBulsangļu valodaIveta Ķirse8.Atzinība
Gabriela AnastasijaZandbergakrievu valodaLudmila Sumļaņinova10.3.vieta
Aktualitātes

Lepojamies!

 Viens no izglītības mērķiem ir sekmēt bērnu un jauniešu piederību savai skolai, vietējai kopienai un valstij un veicināt viņu pilsonisko līdzdalību, patstāvību, atbildību.

Lepojamies ka mūsu skolēni to pierādījuši konkursā “Jaunais pilsonis”, kurā piedalījās 23 skolas no visas Latvijas!

Apsveicam!

19.03.2019 Brocēnu vidusskolā notika starpnovadu 7.-9.klašu erudītkonkurss “Domu pūce”.

9.a klases komandai, kurā startēja Daniela Lasmane, Amanda Kunkule, Eduards Kapteinis un Sanija Kripševica 1. vieta

Apsveicam!

Š.g. 8.martā Liepājā noritēja 2019. gada skolēnu zinātniski pētniecisko darbu 43. Kurzemes reģiona konference, kurā piedalījās arī Saldus vidusskolas 11.klašu skolēni. Skolēni konferencē guva godalgotas vietas:

  • Dāvis Pavārs, Emīls Didzis, Nikita Černišovs un  Marta Garoza ieguva 3.pakāpi.
  • Marika Maslauska, Annija Ance Valdmane, Grieta Ancīte un Elizabete Mūrniece ieguva 2.pakāpi.
  • Dāvis Gavars ieguva 1.pakāpi

Paldies skolotājām Ludmilai Kokinai, Antrai Bērziņai, Anetei Miltai, Initai Valterei, Vitai Banzenai  un Baibai Kalvei- Vištartei par skolēnu darbu vadīšanu!

sdr
1 3 4 5 6 7 16