Skaļās lasīšanas sacensības skolā

Latvijas Nacionālā bibliotēka jau vairākus gadus organizē Skaļās lasīšanas sacensību, 11 – 12 gadus veciem 5.un 6.klašu skolēniem. Sacensību metodika tika aizgūta no Holandes, kur šāda veida sacensības notiek jau vairāk nekā 20 gadus. Latvijas Nacionālā bibliotēka Bērnu literatūras centrs vēlas pilnveidot bērnu prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru skaļai lasīšanai, sekmēt interesi par grāmatām un lasīšanu, saliedēt bērnus kopīgām lasīšanas aktivitātēm, kā arī veicināt lasītprieku.

Šogad Saldus vidusskolā šī sacensība notika jau 3 reizi.

Konkursā piedalījās:

Undīne Zandere, Emīlija Neifalte no 6.a klase

Ketija Zalkovska, Amanda Jakučinska no 6.b klase

Rēzija Gerenovska, Ance Pečaka, Alise Hūne no 6.c klase

Tīna Kļaviņa, Jēkabs Gustavs Mūrnieks 5.a klases

Rauls Steponavičus, Linda Ostrovska 5.b klases

Gvido Ozols, Tīna Plīta 5.c klases

Uz novada finālu 11.martā tika izvirzītas un Saldus vidusskolu pārstāvēs:

Rēzija Gerenovska, Alise Hūne, Undīne Zandere un Tīna Kļaviņa 

Vēlam veiksmi un izturību sacensību nākamajā kārtā.

Paldies skolotājām – Gintai Sīlei, Mairai Griķei, Inesei Kislinai, Dacei Feldmanei un Gunai Raitai par palīdzību skolēnu sagatavošanā konkursam!