Tā ir MANA Latvija

Kas Tev ir Latvija? Un kas Tev?

Mana Latvija ir….

Saldus vidusskolas skolēni un skolotāji stāsta un radoši pauž savas sajūtas, asociācijas un iespaidus, kāda un kas ir viņu Latvija.

saite uz videoklipuVideostāstā izmantoti- Zanes Pūnes, Terēzes Krūmiņas, Annas Ķīšenieces, Loretas Mažrimas, Denīzes Dēnavas, Betijas Rorbahas, Raimondas Žako, Kārļa Strautmaņa, Lindas Jirgensones, Agnetas Ekmanes, Valtera Plāča, Emīlijas Naumanes, Daniela Fridrihsona, Salīnas Paulas Bārtules, 8.c un 8.d klases, skolotāju- Initas Valteres, Daces Feldmanes, Gintas Jansones, Gitas Karlsones, Anitas Rasiņas, Ilzītes Jēkabsones, Agneses Beseres, skolas direktores Ingas Mankus veidotie videomateriāli, kā arī sākumskolas ansambļu un tautas deju kolektīva “Taurenītis” iedziedāta un iedejotā Latvija!

Skaties spiežot uz attēla!