Dabaszinību pasākums novada askolēniem

Autors Ilze Barisa, 24/05/2019. Tēma Pasākumi

21.maijā Saldus vidusskolas dabaszinātņu skolotāji: A.Bērziņa, I.Valtere un B.Kalve-Vištarte kopā ar 10.b klases skolēniem organizēja un vadīja Dabaszinību dienu 6.klašu skolēniem. Pasākuma uzdevumu izveidē iesaistījās arī Saldus novada dabaszinību skolotāji, kā arī Saldus novada dabaszinību MA  vadītāja I.Zīrupa. Pasākumā piedalījās 13 skolēnu komandas no septiņām skolām, no mūsu skolas piedalījās trīs komandas. Pasākums norisinājās Veides mežā, kur katrā stacijā bija jāveic dažādi uzdevumi: putnu atpazīšana, filtrēšana, augu tēju un lapu atpazīšana, jāizdomā kā “olu padarīt par kosmonautu”, jāstāsta par drošības noteikumiem ejot mežā u.c. Draudzīgā gaisotnē trīs stundas pagāja nemanot, pasākums noslēdzās ar apbalvošanu un desiņu cepšanu pie ugunskura.

Paldies iesaistītajiem skolēniem, skolotājiem, skolas administrācijai par jauko pasākumu! Mīlam un saudzējam dabu!

Informāciju sagatavoja skolotāja B.Kalve-Vištarte

Pastāsti par šo arī citiem!

Jaunumu arhīvs

DOKUMENTU PIEŅEMŠANA