Angļu valodas pasākums starpnovadu skolu 3.un 4. klasēm

30.aprīlī Saldus vidusskola organizēja angļu valodas pasākumu starpnovadu skolu 3. un 4. klašu skolēniem. Pasākumā piedalījās 92 skolēni no Saldus, Brocēnu un Skrundas novada skolām.

Mūsu skolu pārstāvēja: Marselīna Končus, Luīze Ladusāne, Luīze Plāce, Dāvids Aleksandrs Dolotins, Marko Nikolass Bajārs, Krišvaldis Liepiņš, Eduards Pūce, Nora Selicka.

Pasākumā skolēni pārbaudīja savas zināšanas gan individuāli, gan komandās. Komandām bija iespēja darboties 17 kontrolpunktos, kuros veica dažādus uzdevumus- pārbaudīja zināšanas angļu alfabētā, šifrēja mīklas, veidoja vārdus, teikumus, eksperimentēja, sekojot instrukcijām angļu valodā u.c. uzdevumus.

Informāciju sagatavoja pasākuma organizatore- direktores vietniece Sandra Kupcāne.