Par mūsējiem kļuvuši 5.-klasnieki!

Tradicionāli pārbaudījumus- atraktīvus, krāsainus -bija sagatavojuši sestās klases skolēni. Ceturtdien atrādītie mājas darbi apliecināja, ka šī gada piektklasnieki kopā ar audzinātājām ir radoši, jautri, mīļi un azartiski!

Jūs esat kļuvuši par mūsējiem!

 

Putras nedēļa

15.-19.oktobris Putras nedēļa. Šī gada tēma bija “Latvijas simtgades putra”, skolā konkursā piedalījās 5.-8.klašu meiteņu komandas, bet pirmsskolas grupiņa iepazinās ar dažādiem putru veidiem. Izspēlēja to gatavošanas procesu no graudiņiem līdz putru nogaršošanai. Bērniem bija iespēja nogaršot auzu pārslu, rīsu un kukurūzas miltu biezputras.  Konkursā gatavotās putras tiks publicētas sociālajos tīklos, un skolas konkursa laureātus paziņos 2.novembra informatīvajā līnijā.

Skolotāju diena

Paldies visiem skolas skolēniem, vecākiem un absolventiem par īpašajiem mirkļiem, sajūtām, pārsteigumiem, ziediem un pasākumu Skolotāju dienā!

Īpašs paldies 12.klasēm, Martai Sproģei no 12.a klases un skolēnu pašpārvaldei!

Karjeras izvēle ir nozīmīgs solis

27.09.2018. Saldus vidusskolas skolnieces piedalījās VIAA rīkotajā seminārā ” Izglītības un darba iespējas medicīnas nozarē”.  Seminārā piedalījās ap 110 skolēni no Kurzemes reģiona. Seminārs norisinājās Liepājas reģionālajā slimnīcā, kur tika sniegta iespēja padziļināti izpētīt izglītības iespējas Rīgas Stradiņu universitātē (RSU)  un LU P. Stradiņa medicīnas koledžu. Visvairāk skolēnus uzrunājā patiesais un reizē skarbais stāstījums no Liepājas Reģionālās slimnīcas zinātnes un izglītības virsārsta, Reanimācijas nodaļas vadītāja Ivara Kalniņa, kurš jauniešiem sniedza ieskatu reālajā medicīnas darbā un izvērtēja visus par un pret medicīnas nozarē. Aizraujošs bija arī stāstījums un paraugdemonstrējumi no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāvjiem.
Pieredzes brauciena iespaidus lasi skolas Facebook kontā!

Dzejas dienas

25.-29. septembrim 5.-12.klašu radošie skolēni ienesa skolā dzeju- ar skaņu starpbrīžos, ar vizualizāciju izstādē “Dzejolis atdzīvojas, dzīvo…”

Paldies Jums un skolotājām Arnitai, Gunai, Mairai, Dženetai, Gintai un Inesei!

Veselības nedēļa 2018

17.-21.septembrim 5.-12.klašu skolēniem  notika Veselības nedēļa- šī gada tēma “Ēd, dzīvo, izdzīvo”. Nedēļu atklājām ar sulas spiešanas akciju “Atnes ābolus, augli vai dārzeni un pretī saņem sulas glāzi”, augļu bija tik daudz, ka pietika visai nedēļai svaigi spiestas sulas un palika pāri vēl ievārījumam, ko pagatavos mājturības stundās. 7.-9. klašu grupas gatavoja mājturības stundās veselīgas pusdienas un uzkodas, kā arī ceturtdien 8.-9. klases piedalījās interaktīvā nodarbībā, kuru vadīja biedrības “Esi brīvs” pārstāvis Edgars Caiks, par ar dažādu atkarību (smēķēšana, psihotropās vielas u.c.) profilaksi un lietošanas sekām. Savukārt vidusskolas klases vispirms noklausījās uztura speciālistes S.Kalnišas lekciju “Kas ir veselīgs uzturs”un tad viņas vadībā gatavoja veselīgus našķus. Nedēļu noslēdza 5.-6.klašu konkurss “Atpazīsti riekstus, augļus un dārzeņus”, kuru rezultātus paziņos 21.09.2018 rītā un olimpiskā vingrošana.

Esi dzīvs, sveiks un vesels!

Paldies par atbalstu  projektam “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Saldus novadā” (ESF projekts Nr.9.2.4.2./16/I/041)

Ģimeņu sporta diena

Ceturtdienas pēcpusdienu mazākie skolēni pavadīja skolā, kopā ar vecākiem- atpūšoties, sportojot , kopā esot!