Dziedāt, tas ir prieks!

Autors Ilze Barisa, 22/05/2019. Tēma Pasākumi

Svētdien,19.maijā mūsu skolas skolēni no 1.b klases –Tīna Kroļa, Gerda Stepānova, Ritvars Vītols un no 2.b klases Elīna Hūne piedalījās TIKSC rīkotajā atlases konkursā, kurš norisinājās Saldus Mūzikas un Mākslas skolas akustiskajā koncertzālē. Bija 19 priekšnesumi, gan solisti, gan grupas. Mazie vokālisti ļoti labi sevi parādīja un ieguva jaunu skatuves pieredzi. Visi dalībnieki ir izvirzīti piedalīties svētku koncertā Saldus novada svētkos 1.jūnijā uz dienas skatuves. Paldies par atbalstu vecākiem!

Mazos vokālistus sagatavoja skolotāja Anita Rasiņa!

Pastāsti par šo arī citiem!

Jaunumu arhīvs

DOKUMENTU PIEŅEMŠANA

no 3. jūnija

LIELAJĀ SKOLĀ
Dienesta viesnīca vidusskolēniem
informācijas tālrunis
29449148

Scroll Up