Internets un drošība

2020.gada 11.februārī tiks atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena (DID) ar saukli “Drošāks internets sākas ar tevi!”, aicinot ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā, un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi. Arī mūsu skolā 8.c klases skolēni un informātikas skolotāja Marina Gakute rīkoja pasākumu 5.klases skolēniem “Internets un drošība”. Pasākuma laikā skolēni sacentās zināšanu pārbaudes spēlē. Kamēr klases komandas pārstāvji piedalījās superspēlē, tikmēr klases līdzjutēji lika puzli un radoši attēloja datorvīrusu.

!.vietu ieguva 5.a klases komanda “Ietilpīgā atmiņa”;

2.vietu ieguva 5.b klases komanda “Prātīgais skeneris”;

3.vietu ieguva 5.c klases komanda “Straujais internets”;

Atzinību ieguva komandas – “Izturīgais disks”, “Prātīgais skeneris” un “Raitā klaviatūra”.