“Izklausies redzēts”

Autors Ilze Barisa, 16/04/2019. Tēma Pasākumi, Ziņas

Jau trešo gadu par aprīļa gaidītāko notikumu izvēršas pasākums “Izklausies redzēts”. Šogad paralēli skatījāmies kino, multfilmu un teātra izrāžu dziesmas un klašu priekšnesumus uz skatuves. Pārsteigumu pilns bija brīdis, kad tika paziņota žūrija- Instagram komiķis, vlogeris, pasākumu vadītājs Lauris Zalāns, džeks emocijām jeb Armands Jaunzems un pasākumu vadītāja Zita Stromčinska. Paldies sponsoriem HOT CAFE, SALDUS MAIZNIEKS, KEBABS UN STENDERS PICA par gardajām balvām, kuras ieguva:

1.vietas ieguvēji no krievu seriāla “Svati” 8.a klasei, 2.vietas ieguvēji no multfilmas “Madagaskara” 5.c klase un 3. vietas ieguvēji no filmas “Šreks” 7.b klase. Skatītāju balva “Mamma Mia”12.b klases izpildījumā.

Pastāsti par šo arī citiem!

Jaunumu arhīvs

DOKUMENTU PIEŅEMŠANA