Karoga dienas pasākums Skrundā

Jau 16. gadu Skrundā 29.janvārī notiek Karoga svētki, kuru ietvaros norisinās piedzīvojumu un izaicinājumu spēle “Jaunie Skrundas sargi”.

Kā ik gadu, pasākums tika atklāts ar dievkalpojumu Skrundas ev.lut. baznīcā, pēc tam jaunsargu un skolēnu komandas sacentās par godalgām izaicinājumu spēlē “Jaunie Skrundas sargi”. Arī šogad Saldus vidusskolu sacensībās pārstāvēja 7.c klases komanda un 2 8.a klases komandas.Pēc tam sekoja karogu gājiens un noslēgumā piemiņas brīdis un apbalvošana pie O. Kalpaka piemiņas akmens. 1. vietu 7.- 9.klašu grupā guva  komanda, kuras kapteine Signe Ušerovska kopā ar Danielu Uļski, Līvu Spulašu, Jāni Jirgensonu, Ivaru Icenieti mērķtiecīgā darbībā veica 16 etapus

Pirms sātīgām Zemessardzes organizētām pusdienām komandas rādīja savus mājas darbus par tēmu “Nākotne sākas šodien”. Prieks, ka klases komandu kopdarbs mājas darba prezentācijā no profesionālas žūrijas vērtējuma tika atzīts par labāko 7.- 9.klašu grupā.