Lāčplēša diena

Neierasti saulains un silts atausa 11. novembra rīts un spoža saule pavadīja mūs ik mirkli brīvības cīnītājus atceroties,pat novakarē ļaujot sveču liesmiņām bezvējā sildīt atmiņas, stāstus un sajūtas.

9.a klases komanda apmeklēja piemiņas pasākumu  O.Kalpaka muzejā un piemiņas vietā “Airītes” , pēc kura pārbaudīja savas spēkus un zināšanas orientēšanās sacensībās un vēsturē.

10.e klase izaicināja uz Lāčplēša cīņām visus 5.-8.skolēnus, aicinot no klases gudrāko, veiklāko un stiprāko pārstāvi.kas rosināja skolēnus domāt par vēsturiskām un patriotiskām vērtībām. Cīņā bija jāveic uzdevumi , kas atbilst Lāčplēša īpašībām – Spēks, Veiklums, Gudrība. Šogad uzvaru šajā konkursā izcīnīja 5.b klase.

Savukārt visi kopā vēlā pēcpusdienā pievienojāmies piemiņas pasākumam skolā ” Es savu gaismu Tev došu”, kuru veidoja 10.d klase un dziesma pievienojās 6.klases meitenes. Pēc piemiņas brīža kopīgi ar vecākiem, skolotājiem, skolas darbiniekiem veidojām Gaismas ceļu, kurš aizvijās līdz pat Kalpaka laukumam. Paldies visiem, kas piedalījās un savu gaismu nesa arī piemiņas Lapu gājienā!