Lasām skaļi un ar izteiksmi 1.- 4.klasēs!

Latvijā notiek konkurss „Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība”, kas domāts  11-12 gadus veciem 5. un 6. klašu skolēniem. Šogad tas notiks trešo reizi. Arī Saldus vidusskola piedalās šajā konkursā. Tas notiek daudzās kārtās – klasē, skolā, novadā un visbeidzot  Latvijā.Lai būtu pēctecība, tad nolēmām pirmo reizi sarīkot izteiksmīgo,  skaļo lasīšanu arī 1.- 4.klasēs.  27.februārī  skolas zālē sapulcējās izteiksmīgākie klašu lasītāji. Bērns lasīja savu sagatavoto tekstu un fragmentu no sveša teksta.
Konkurss notika divās grupās.  1.-2.klašu grupā piedalījās : Amanda Rozentāle, Ance Dobkeviča, Emīlija Kesmina, Gustavs Baltutis, Adrija Tillere, Toms Andersons, Nikola Andersone, Gustavs Lukaševics, Kristiāna Kalēja.
3.-4.klašu grupā piedalījās: Elza Jankovska, Katrīna Kazakeviča, Elīna Hūne, Krista Vaitkus, Sanija Siliņa, Eduards Pūce, Aija Kalniete.
Šai grupai  bija izdevība noklausīties 2018./2019. mācību gada  Saldus novada finālistes 6.klases skolnieces Alises Hūnes skaļo lasījumu. Viņa bija arī žūrijā.
Apsveicam 1.- 4.klašu izteiksmīgākos un skaļākos lasītājus – uzvarētājus: Amandu Rozentāli, Anci Dobkeviču, Elīnu Hūni, Saniju Siliņu