Sporta laukums ir atklāts!

Tas brīdis ir klāt, no šodienas skolēnu, skolotāju un pilsētas iedzīvotāju rīcībā ir jaunais sporta laukums. Atklāšanas pasākumā, kuru vadīja volejbola treneris Pauls Ņikitins, apsveikuma uzrunas teica Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts, būvuzņēmuma AS Saldus ceļinieks pārstāvis Gints Karols,kas pateicās visiem apakšuzņēmējiem, sadarbības partneriem, pasūtītājiem par atsaucību, skolas direktore Inga Mankus vēlēja sportiskus panākumus un jaunās ieceres atklāja arī futbola entuziasts Māris Landmanis.

Pirmo goda apli ar valsts karogu noskrēja šī gada rudens krosa stafešu uzvarētāji, karogu pacēla sporta skolotājs Uldis Evarsons, 10.kl. skolnieces E.Zanderes dziedātās himnas pavadībā. Futbola frīstaila paraugdemonstrējumi ieskicēja nākotnes sporta programmas mērķus:)