Teātra māksla vieno!

Projektā „Teātra māksla vieno!”, ko rīko neformālā grupa Drama Queens, Saldus novada jaunieši iepazīsies ar drāmas pasauli. Veidojot sadarbību starp Saldus novada jauniešiem tiem draudzīgā vidē, tiks dota iespēja lietderīgi pavadīt brīvo laiku bez viedierīcēm un iepazīt teātra mākslas virzienu, radot interesi par to arī turpmāk. Projekta ietvaros paredzēts diennakts pasākums, kurā jauniešiem (vecumā no 13 līdz 25gadiem) būs iespēja kopīgi sadarboties dažādās aktivitātēs, kā arī iedvesmoties no divām sievietēm, kurām teātris ir sirds lieta. Agnese Besere jauniešus iedvesmos ar improvizācijas aktivitātēm, kā arī pastāstīs sīkāk par Saldus vidusskolas drāmas kursu. Krista Keisele iepazīstinās ar sevi un savu pieredzi uz skatuves un pastāstīs savu ceļu uz panākumiem.

Par sīkāku informāciju rakstīt SMS – 26591118 (Annija). Vietu skaits autobusā ir ierobežots.