“Welcome”dalībnieki viesojas Saldus vidusskolā

ES Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) Stratēģiskā skolu partnerības projekta “Welcome!”/“Laipni lūgts!” ietvaros Saldus vidusskolā viesojas 52 skolēni un skolotāji no Turcijas, Slovākijas, Itālijas un Čehijas. Projekta mērķis ir veicināt pamatskolas vecuma skolēnu no 11-15 gadiem mobilitāti un pieredzes apmaiņu, kā arī attīstīt skolēnu svešvalodas prasmes, digitālās kompetences un interesi par savas un apmeklēto valstu ģeogrāfiju, kultūras un vēstures mantojumu, kā arī tūrismu.

Ierodoties Saldus vidusskolā viņus sveica arī Saldus novada pašvaldības priekšēdētājs R.Doniņš, Saldus vidusskolas dziedošie un dejojošie skolēni ar draugiem no TDA “Meduslāse”.
Nedēļas garumā viesi iepazīs Saldu, Liepāju, Ventspili, Kuldīgu, Tērveti, Bausku un Rīgu.