Zini, ko gribi, un dari!

29.janvārī Saldus vidusskolā notika Saldus novada karjeras dienas pasākums mūsu novada jauniešiem. Pasākuma laikā jauniešiem bija iespēja uzklausīt Daiņa Grūbes panākumu stāstu, Iepazīties ar Latvijas augstāko izglītības iestāžu piedāvājumiem un uzklausīt jauniešus – iedvesmotājus.Saldus vidusskolā pavisam viesojās 15 augstāko izglītības iestāžu pārstāvji. Vidusskolēni apmeklēja rīkoto augstāko izglītības iestāžu izstādi un iepazinās ar plašo piedāvājumu. Pēc izstādēm skolēni katrs apmeklēja divas nodarbības, kuru laikā skolēns varēja gūt iedvesmas vārdus, no jauniešiem, Saldus novada skolu absolventiem un “Medusmaizes” stipendiātiem, kā arī augstskolu pasniedzējiem un citiem iedvesmotājiem.

Saldus vidusskola un karjeras konsultante Vita Grīsle – Akopjana ir pateicīga visiem, kas iesaistīti pasākuma rīkošanā un vadīšanā.